Je zvacseny vajecnik pricinou tehotenstva?

Príspevok v téme: Je zvacseny vajecnik pricinou tehotenstva?
mishell

Ahojte prosim vas potrebovala by som poradit,najprv som sa bala ze som tehotna lebo s priatelom sme to robili bez kondomu ale nedal to do mna... Asi po dvoch tyzdnoch som dostala uz menstruaciu tak moje obavy trosicku pominuli...Ale teraz uz mi konci menstruacia dnes mam ju posledny alebo predposledny den,a zistila som dnes,ze mam zvacseny lavy vajecnik.. Moze byt aj to pricinou toho ze som tehotna alebo to suvisi s niecim inym? prosim o nejaku radu,potrebujem to vediet.. Dakujem

ellyy

ja som bola na gynekologii a doktorka mi povedala ze mam zvacseny vajecnik a tehotna som nebola a segra mala tiez...takze to s tehotenstvom nesuvisi podla mna

mishell

aha ja len som sa zacala bat lebo predtym sonm to tak nemala to som si uplne ista...preto som sa zacala bat ked sa to tam urobilo...

levicaaaaa

mishell: ľudské telo nie je symetrické a súmerné...
ja keď si ľahke na chrbát a pozriem sa na brucho, tak mám pravú stranu o niečo vyššiu ako ľavú :D
a v podstate to tak je aj keď stojím, akurát pozerám :D

napríklad aj prsníky mám každý troška inak veľký :D a je to vidieť, a nerobím hneď z toho nejaké strašidelné závery, alebo napríklad, ľavé obočie mám o málinko vyššie ako pravé...
:D

a tak ďalej, by sa dalo ešte veľa písať :D

ak máš nejakú obavu, tak skoč ku gynekologovi, ale myslím si, že problém nebude... a pri tehotenstve nie je VIDNO zväčšený vaječník ... :)

mishell

myslim si ze ho mam zvacseny lebo lavu stranu brucha v oblasti kde su vajecniky mam vacsiu vydvihnutejsiu nez pravu..a mama mi tiez povedala ze to moze byt zvacseny vajecnik a ze to moze byt z menstruacie,ked ju mam dnes posledny den.. Ale ja sa bojim ze som tehotna...

datelinka1

levica, no povedz, už je aj samovyšetrovanie vaječníkov, zaraz môžeme zrušiť gynekológov a ich preventívne prehliadky :-D

levicaaaaa

tá dnešná mládež, tá si už aj diagnostiku robí sama doma...

kočka, chcem presný postup toho ako si si zistila zväčšený vajčeník :D :D :D