neviem dosiahnut orgazmus.. a nie len pri sexe..

Príspevok v téme: neviem dosiahnut orgazmus.. a nie len pri sexe..
neurcita

a neviem co s tym mam robit. Najprv som si myslela ze to sa casom spravi, no po polrocnom vztahu je to stale horsie a horsie. V poslednej dobe ma nevie urobit uz ani rukou a oralny sex mi je neprijemny. Ked s tym zacne neviem sa uvolnit, citim sa trapne a nakoniec sa nedopracujeme ani k samotnemu sexu lebo zacnem mat zabrany. Kedysi som si to zvykla robievat sama ale teraz nemam chut. A ak ju raz za cas dostanem nikdy sa mi nepodari uspokojit sa a po dvadsiatich minutach nicoho to obycajne zabalim. Asi musim zniet maximalne divne ale poslednu dobu sa s nim nechcem ani bozkavat. Este k tomu mam pocit ze mame nejaku prvu mensiu krizu. Pripisovala by som to tomu no tieto problemy zacali uz predtym. Lubim ho a nechcem o neho prist. Ale akokolvek sa snazim orgazmus nedosiahnem, poslednu dobu rozmyslam o uplne inych veciach pri sexe a slovo vzrusenie nepoznam. Skor by som povedala ze ked skoncime citim sa este horsie ako pred sexom.

neurcita

beriem antikoncepciu. Mozno to bude aj tym ale ono to bolo aj pred tym nez som ju zacala brat len teraz je to strasne zle....
on sa snazi len nech vynaklada hocijake usielie nejde to

janekMY33

joj ale to je skoro uplne normalne ale keby sis nasla neakeho ineho ver tomu ze sa to zlepsi mislis ze ked ten tvoj na to dojde ze ta to nebavi tak co urobi????