Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Osobna vaha

Essaouira

Chcem sa spýtať, aké typy/značky osobných váh používate? Tá stará sa mi pokazila, iba som do nej musela mlátiť, aby sa vôbec zapla a pokaždé mi ukazovala rôzne bludy a keď už sa snažím zhadzovať tie kilečka, chcela by som si kúpiť novú, lepšiu, aby mi ukazovala váhu, tuky v tele a pod. Poradíte mi nejakú dobrú značku? Ďakujem.

lolcat

mam doma, funguje normalne tak ze na nu buchnes trocha nohou. rozsvieti sa displej komplet na cierno ciselka a po chvilke skoci 0.0 a mozes merat.
faktom ostava ze tyzden po zakupeni mala nejaky vypadok nedala sa mi pustit vobec nereagovala nech som po nej buchal ako akolvek. po tyzdni nahodou niekto o nu zakopol (to uz som ju chcel vyhodit) a rozbehla sa. odvtedy meria. prislo mi to ze je vnutri nejaky zly kontakt (baterky boli ok aj ok dane)
viac ti neporadim

Textová Inzercia

Osobný rozvoj inak

Riešenie Vašich osobných problémov jednoduchým, účinným a tým najprirodzenejším spôsobom. Staňte sa sebe tým najlepším liečiteľom.

Zapper | Fscan - revolučné prístroje

Rieši príčinu väčšiny zdravotných problémov. Záruka kvality a profesionálna podpora zdarma.Môžete ho mať doma aj vy!

Investujte do svojho zdravia

Frekvenčná metóda - rýchla pomoc ku zdraviu! Na všetky vírusy, baktérie, pliesne a parazitov.