Kde vsade ste uz mali sex netradicne miesta

stoh slamy

Raz som sla z diskoteky a s mojim vtedajsim fajerom sme si to rozdali na roli kde bol vysokansky stoh slamy.Vsetko ok az na moju blbu alergiu......Mala som ho zasunuteho v sebe a to je totalna haluz pri tom kychnut.Strasne sme sa pri tom nasmiali....

rit

Nuz tiez to bolo vselikde ale najsmiesnejsi sex som mala vonku pri byvalej kotolnicke okolo ktorej bolo potrubie s teplou a studenou vodou.Supol ma tam v noci do travy a ked sme skoncili tak sme si uvedomili ze mame zadky dopichane sklennou vatou.Rit ma svrbela este dva dni.Nuz ked je clovek nadrzany nehladi..

nikki.7

Na práčke, na sušičke,na stole,na barovej stoličke v kuchyni,na linke,v rodičovskej posteli,nenapadne ma kde všade,ale každé milovanie malo svoje čaro..

ja som ja

no w mojej izbe, zamknuti, a moji rodicia wedla w obywacke =))..a w aute welakrat na roznych miestach, neraz sli okolo polisi,.
no coment
na chate rano, ked wsetci po opici este spali, sme sli do kuchynky =P
w takej šope, kde je drewo =D. sme sli s priatelom drewo zobrat do krbu a sme sa trosku zdrzali =)
na hody ,sli sme do lesa do uzadia
w stane a uz newem teraz =D

akinom007

V parku na lavicke, na medziposchodi cinziaku, na schodisti v jeho cinziaku, u nas doma pred prednym vchodom sme opekali, bolo to dost riskantne pretoze mohol ist ktokolvek po ulici alebo mohli aj ansi otvorit dvere:), na pracke, na plavarni na panskych sprchach, na kupalisku v sprchach, a raz ked sme strazili deti priatelovho brata tak v obavcke na gauci pod dekou a deti pobehovali okolo:)

REAA

V prezliekacej kabínke jedného butiku, v kine počas premietania filmu, =D vo výťahu, v bazéniku na záhrade, na práčke, v jednej prezidentskej záhrade v Prahe =D