Reducitil - máte nejaké skúsenosti s užívaním?

virgo

Ja som užívala Reductil viackrát , vždy som bola s ním spokojná. Ked to skombinuješ s pohybom - budeš spokojná. Kilečká pôjdu dolu , ale po troch mesiacoch sa treba na to vykašlať a udržiavať si váhu iným spôsobom. Akým??? Neporadím :-) Ale raz za rok na schudnutie , napríklad pred dovolenkou odporúčam každej.

macko36

Ja som uzivala Reductil pred rokom, pretoze som pribrala vdaka stitnej zlaze 15 kil, uzila som dve balenia, kila isli dole rapidne, z coho som sa ja hlupana naramne tesila. Zle mi nebolo, iba ma zo zaciatku bolela hlava. Ked lekarka videla, ze som velmi rychlo schudla-15 kil za 2 mesiace, tak uz mi nechcela predpisat Reductil. Tri mesiace bolo dobre a potom isla vaha zase smerom hore, takze behom 6 mesiacov mam na sebe 22 kil, s ktorymi teraz bojujem. Kolena ma bolia hrozne, vraj z tej nadvahy. Citala som, ze Reductil teraz stahuju z trhu v celej EU kvoli neziaducim ucinkom.

12121

Asi pred troma rokmi som ho užívala. Prvé problémi prišli asi po dvoch týždňoch, keď som dostala menzes. bolo toneskutočne silné krvácanie, ktoré nemalo konca, podarilo sa to zastaviť až potroch týždňoch injekciami. Búšilo mi srdce, mávala som návali tepla a teraz mi rednú kosti, mám púroblém sklbmi. Vraj je to následok tohto lieku. Búšenie srdca a dýchavičnosť na pamiatku ostala tiež. 10 kg čo som za tu dobu schudla som nabrala späť aďalších10 kg navrch tiež. Reňa

bzz

ahoj,
ja som to uzivala, bolo mi od nich strasne zle, srdce mi strasne rychlo bilo, odpadavala som , takze fak tnic dobreho :/ a co som schudla som potom pekne vsetko pribrala aj spat...