Po rozchode-kedy o5 VZTAH???

Príspevok v téme: Po rozchode-kedy o5 VZTAH???
tana2-252

Ja mam stale v hlave byvalu lasku .. mam len 18 ale ten clovek tak vela pre mna znamenal..On mal 26. Teraz neviem mat vztah lebo v hlave mam stale jeho .. Obcas si predstavujem ze je pri mne no je daleko .Bola veeeeeeeelka CHYBA ked som sa s nim rozisla..... Je to 8 mesiacov co nie sme spolu. Ako sa znova zamilovat , neporovnavat .... Ake su vase skusenosti?? NAozaj to je tak ze clovek ked najde svoju novu lasku tak na toho cloveka pred tym uz ani tolko , nemysli a prestane mu chybat ??? Prosim vyjadrite sa dakujem .. :))

sydney

chce to cas,vsetko lieci,aj ked je to klise - ale pravdive.a hovori sa,ze nova laska lieci tu staru,ubolenu (osobne odskusane) :) drzim palce :)

sign...

v prvom rade skus zabudnut... zabudnut. ber to ako definitivne ukoncene... .. nemysli nanho.. koniec totálny tomu daj.
uvidis ze bude fajn. pride iny a lepsi. proste zaklad je neupínat sa nanho.

tana2-252

Hej ja som teraz prvy krat pocitila ze laska vie aj pekne BOLIET .. Je to prvy krat ..no mas pravdu mozno by to nebolo az take pekne teraz , ale asi sa treba len znova zamilovat ... dufam ze vtedy to prejde:)

sign...

ked si to v hlave stale takto omielas, a nechces sa s tym zmierit alebo vyrovnat, tak asi ani čas ti neopmoze. si len to dobre budes stale obnovovat a nakoniec to hadam budes vidiet uz inak, cele zidealizovane aj tak.

Denz

u kazdeho to trva iny cas.......,ale urcite to prejde.
A pride aj nova laska a na tu bolest si uz ani nespomenies.....len na to pekne.
Tym presiel kazdy z nas......
Je to zivot.

tana2-252

nie nie on praveze uz ma niekolko mesiacov priatelku ... :((Ale je tazke sa opat zamilovat ... ked je v hlave on ..

tana2-252

CAS CAS CAS... KAZDY VRAVI ZE LEN CAS.. lenze ja chcem vratit to co som stratila, chcem to spat .. Obcas prestavam verit ze este pride laska.. S nim to bolo vynimocne. a predsa som spravila toto... nechspem . Snad to raz preboli ..