90. dnova dieta od 02. 02. 2010

vanessa69

ahojte kočky.. ja som vas tu nasla a precitala som vsetkych 44 stran vasich prepisanych :)... je to dobre ze sa takto navzajom podporujete.. aj som tiez zacala na konci januara ale vydrzala som len 4 dni.. ale keby som vedela o vas tak verim tomu ze by som tiez vydrzala.. a teraz po tomto mam v sebe take odhodlanie zee proste verim ze vydrzim...ale mam na vas otazky.. ak by sme mi mohli poradit..
bol tu spominany langos.. to ako normalne vo fastfoode kupeny mastny vyprazany langos ??
dzusy ?.. pijete kupovane 100% dzusy ?.. ci si ich sami robite ??
ta vlaknina v tej zelenej krabici ?.. pomohla ti ?...upravila travenie a aj si bola menej hladna ??
vyvar z kocky ??.. to normalne len prevarim dajaku kocku ?... ako sa ta kocka vola ??
kam sa radi kapusta ??
a kedy mozem jest kukuricu ???
aaa este ak by si mi kikulka mohla poslat tu knihu v tej elektronickej podobe ??

aneti7

ja sa teraz radšej ani neodvážim...bo som v piatok úplne porušila diétu a ani včera som ju nedodržala na 100%:(...nevadí idem Ďalej a ten týždeň už dobojujem:)

bzzz

tak ja dnes mam vitaminy, na R+D: banan O: zmes orieskov Olovrant: grilovany banan, a este jeden pagacik :/ mam svoje dni a mam chut na vsetko :(

aneti7

bzzz no mne bolo neuveriteľne zle a ešte aj teraz mi trocha je...neviem či to bolo s toho mcdonaldu alebo z čoho ale mala som také kŕče v bruchu, že som sa 3 hodiny nevedela postaviť z postele a potom keď som sa postavila tak som skoro odpadla...frajer ma musel podopierať a tak sa so mnou prechádzal po izbe...proste des. Potom som už bola hladná tak mi frajer spravil rožok zo syrom a normálne som sa najedla...potom mi už bolo lepšie a teraz to na mňa zase došlo...zase som mala kŕče, ale už nie také silné. Ale otcovi bolo tiež zle, tiež mal strašné kŕče v bruchu a tiež skoro odpadol, ale nejedli sme nič rovnaké tak neviem z čoho fakt. Možno môj organizmus dostal šok, že som po
3 mesiacoch jedla nedelenú stravu...

bzzz

sranda :D ja detto to iste, mne bolo tak zle doobeda, krutila sa mi hlava, no proste strasne spatne mi bolo, a dnes poobede som sa flakala s bratom, a on ze pome do Mcdonaldu ja ze nie , ze chcem cestoviny, ale na okoli nikde taka restika nebola, tak cert to ber, ale no pochutnala som si ale potom mi z toho bolo nejako spatne, no co uz, ale na veceru som si dala este aj zakusky a hned mi bolo lepsie, cakam svoje dni a som nejako vkuse hladan...zajtra mam vitaminy :) tak dufam ze ziadne prehresky nebudu :D ja som sa nevazila, ale v nedelu mozno skusim ze co a ako...aneti a to je super :) ja som si to hlavne vsimla n aopasku, ze som ho zapinala na zaciatku do poslednej dierky, a tera? uz som vo stvrtej, a to je taky dobry pocit :)

aneti7

Jaj a ešte som zabudla napísať, že dnes som bola v obchode a skúšala som si rifle...a skúšala som si o 3 čísla menšie:). Len na lýtkách mi boli strašne napasované, ale na zadku v pohode...aj som ich v pohode zapla:)