90. dnova dieta od 02. 02. 2010

bzzz

ahojte :) ja mam dnes vytaminy :)

zdenulka: recept je ten isty ako pri normalnych palacinkach, len som tam dala namiesto polohrubej celozrnnu muku, a na miesto polotucneho mlieka zas odtucnene mlieko,ale chutilo to vyborne :)a neviem ze kolko to ma kca,ale je to urcite zdravsie :)

bzzz

tak ja som mala dnesok rozlietany, doobeda som bola na nakupoch,potom som si pripravila obed, poupratala so, spravila som palacinky a to celozrnne,potom som bola cvicit, a teraz som si dala 3palacinky a kocku cokoladky :)

baby ja chodim na aerobic a na zumbu, cca 3-4 do tyzdna, a chcem zacat aj korcule a behat len uz aby bolo pekne vonku..inak ja pouzivam na brucho taky pas na miesto celofanu ani to neni drahe a omnoho sa lepsie spotim ako bez :)

aneti7

kvetinky mne po prvom vodnom šli dole za cely mesiac len 3 kg ale zase cm šli pekne dole a teraz po druhom vodnom mi ešte nešlo nič...ale môže to byt aj tým, že chudneš s malej váhy alebo ak veľa cvičíš tak ti idú možno len cm dole :)
lejja ja teraz momentálne na ten pas necvičím, ale robievala som sklápačky aj brušáky...alebo skus si omotať celofán okolo brucha pri cvičení...je tu aj fórum o tom a tiež som počula, že to pomáha...asi to vyskúšam aj ja:)
bzzz a inak mňa už to váženie ani tak neláka, ale keď sa odvážim raz za týždeň a nejde mi dole nič tak som trocha sklamaná...ale hovorím ja už som aj teraz celkom spokojná...ale aspoň na tých 57 kg sa chcem dostať:) a potom si to udržať

kvetinky

čaute kočky,som z iného fora no po druhom vodovom dni mam váhu ako pri prvom,všetko rovnake,nič po 2mesiacoch sa nemenilo.
máte podobné skúsenosti? čo dalej?!)

lejja

Ahojte,tak aj mne vaha stoji,ale aspon nepriberam.Zo zaciatku to islo velmi rychlo,teraz nic.Co myslite su na brucho najlepsie brusaky,alebo nieco ine?U mna je stale ten pas obrovsky.

bzzz

caute :) tak ja som mala dnes na R:jabko, O: spagety a trochu som si ich uprazila a kecup k tomu, a na veceru este neviem...

Anetti aj moja vaha stoji ale pri tom mi hovoria ze stale som chudsia tak neviem..ja v tom tiez budem pokracovat az do vtedy kym nebudem mat tych svojich 65kg..takze este mam co robit :)