90. dnova dieta od 02. 02. 2010

aneti7

no čo baby ako?...inak hýbe sa vám váha?...mne vôbec a asi mám aj o kg stále viac...ale dúfam, že sa to ešte pohne...idem aj na tých ďalších 90 dní, budem správne rozdeľovať potraviny, ale ak na niečo budem mať veľkú chuť tak si to dám...chcem si vytvoriť také vlastné stravovanie a budem sa ho držať už nastálo :)

aneti7

ahojte tak ja som mala dnes bylinkovú bagetu upečenú čerstvo v trúbe a na večeru špenátové cestoviny....zajtra ma čaká ovocie a nemám doma banány :(...dúfam, že neumriem od hladu....

lejja

Ahoj Bzzz,ja si zajtra na UH urobim cinske cestoviny a ktomu cinsku zeleninu.Zeleninu si trosku opeciem pridam soj.omacku,worchestr.omacku,potom osobitne opeciem uvarene cestoviny a pridam k zelenine.Toto jedlo ja by som mohla jest stale,mne velmi chuti.

bzzz

caute, ja som mala dne na R:jabko a banan, na O: ryzu s cinskou kapustou, a dala som si este stavu a par ks zemiacikov z gulasovej polievky :)

lejja

Ahojte,tak skusim to brat dlhsie a uvidim.Niektori tvrdia,ze by to malo aj zasytit.Aj u vas je to tak?Dnes co si varite?Ja mam skroby tak si uvarim zeleninovu polievku so zemiakmi,lebo mam velku chut na polievku.

aneti7

lejja ale to nebude hneď účinkovať...skús to brať aspoň mesiac a uvidíš...niekomu to zaúčinkuje po 2 dňoch niekomu po mesiaci

lejja

Ahojte,tak ja som dnes mala cottage s celoz.zemlou a veceru som este nemala.Dnes som mala v praci rusny den,tak mi to rychlo ubehlo.Nebola som ani hladna a ani teraz niesom.Psylium na mna asi neucinkuje,skusila som to a nic.

aneti7

ahojte tak ja mám dnes škroby...tiež som sa dnes ráno odvážila a mala som dokonca o 1 kg viac...ale to môže byť aj tým, že som sa vážila po bielkovinovom dni...ale ja už som celkom spokojná aj s mojou terajšou postavou, každý ma chváli, že jak dobre vyzerám...síce keby som sa dostala na tých 57 kg tak by to bolo super, ale ak sa nedostanem nevadí...postupne sa tam určite dostanem :)