90. dnova dieta od 02. 02. 2010

Sonis

Mne sa diéty nepozdávajú. Sama sa priznám, že som už vyskúšala diéty, ale nie vo veľkom množstve. Potom mi jedna známa odporučila knihu " NORBIHO TAJEMSTVÍ" S ňou som bola spokojná až do akamihu keď som sa preorientovala na Vegetariánsku stravu aneb Vegetariánsku diétu. Ináč Norbi tam píše, že vyskúšal túto stravu a aké mal príznaky, ale ja som nemala ani jeden z nich. Je to individuálne. To už asik bude k inej téme. Podtstatné je to, že mi ukázala správne rady, ktorých sa dodnes držím a fungujú.

P.S. Prajem veľa úspechov! :)

bzzz

ahojte :)

ako? ozaj baby mne sa to chudnutie zase pozastavilo, dnes som sa odvazila a mam tolko ako po vodnom dni, :/ o nic menej :(

bzzz

ja dnes celkom fajn :) ale uz sa tesim na zajtrajsiu rybu :) a dnes ma plno ludi pochvalilo ze jaka som schudnuta :) tak ma potesili :)

bzzz

ahojte :)

ja som si to dala rano trochu s dzusom, a pred aj po som vypila pohar vody, takze to som mala aj ranajky lebo som nestihala, a na obed som si spravila karfiol ( zaklad akokeby polievky t,j, trochu vegety a bobkoveho listu som tam dala a potom som ten uvareny karfiol rozmixovala ) a musim povedat ze to chutilo bombovo :)

aneti7

lejja ja si ju dávam každé ráno, hneď jak vstanem do vody....zamiešam si 2 kávové lyžičky asi do 2 deci vody a rýchlo vypijem...malo by sa to zapíjať veľkým množstvom vody ale ja to nejak nedodržiavam...a asi hodinu na to sa dostaví aj výsledok:)

lejja

AHOJTE,tak dnes ovocny den.Poradte mi s vlakninou ako ju beriete vy,skusila by som to este.Pekny den prajem vsetkym.

lDenzl

Negativní dopad na lidský organismus

Doktorka Janet Starr Hull se ve své knize Sladký jed (Sweet poison) dělí o zajímavou osobní zkušenost. V roce 1991 u ní byla zjištěna Gravesova nemoc (autoimunitní onemocnění postihující štítnou žlázu). Později se však ukázalo, že ve skutečnosti šlo o otravu aspartamem s klasickými příznaky Gravesovi nemoci. Podobných případů bylo o té doby zaznamenáno celé plejády.
Od roku 1990 se jen ve Spojených státech objevilo přes deset tisíc zákaznických stížností spotřebitelů, kterým častá konzumace produktů obsahující aspartam přivodila jistý stupeň přiotrávení. Nejčastějšími projevy lehčí otravy bývají svalové křeče, bolesti zad, bolesti hlavy, břišní křeče, obtížné dýchaní a zhrošený zrak. Dlouhodobé užívání pak často vede k neurologickým poruchám, srdečním potížím, závratím, depresím, rakovině a náhlé smrti.
www.vegetarian.cz