90. dnova dieta od 02. 02. 2010

bzzz

aneti to je nic :) aj ja som mala dnes mini prehresok som si dala na olovrant za hrst arasidov :D a to ze ta priatel pochvalil to je supis :) tesim sa s tebou :)

aneti7

ahojte...tak ja som posledné 2 dni nejak pevne diétu nedržala...myslela som si, že cez sviatky som aj pribrala, ale frajer mi dnes povedal, že som zase schudla :)...včera som mala škroby a dala som si okrem zemiakov a trocha majonézového šalátu:(...dnes som mala UH a ráno som si musela odkusnúť z tvrdého syra...strašnú chuť som mala:(...na obed som mala cestoviny a na večeru asi koláčiky...a zajtra mám ovocie...tak dúfam, že zase nabehnem na starý režím bez prehreškov

bzzz

Ahojte :)
tak ako? co je s vami? co ste mali dnes?
ja som mala R: jablko, O: zemiakovu polievku, a aj na veceru budem mat to, kedze som este stale nejako chora, tak na nic ine nemam chut :(

lejja

Ahojte ,tak ja mam dnes bielkoviny,na obed som si dala troska sunky a klobasky a na veceru tiez.Zajtra uz asi nejake zeleninove rizoto a ktomu zelen.salat.A vy co si pripravite zajtra?

bzzz

ahojte :) tak ako? drzite sa?

ja som mala dnes na ranajky pomaranc, obed: 2ks sunky, 5koliesok klobasky, a este kacaciu pecienku , a plnooo zeleninky, redkovky, cibulky, papriky takze ani vycitky nemam :)

aneti7

Ahojte...ja mám dnes našťastie bielkoviny...tak som si dala kuriatko s plnkou a k tomu rajčinový šalát s cesnakovým dresingom....tak teraz určite neschudnem:)...ale verím, že ani nepriberiem

bzzz

caute baby, tak ako? drzite sa? ja mam dnes vytaminy, tak som mala na ranajky pomaranc, a na obed som si uvarila karfiol,a vy ako? ozvite sa!!

bzzz

ahojte :) no ja sa musim pochvalit, vcera sme mali rybaciu polievku, rybu, vyprazanu rybu a majonezovy salat a ja som odolala :) moje menu bolo R: pomaranc, O: ryza s hraskom plus stava z polievky V: ryza s hraskom ale musim sa priznat ze som ochutnala asi za jednuvydlicku z toho salatu a dala som si 1cm x 2cm kusok ryba, a vcera sme piekli aj zakusky a ja som vydrzala :D max len s prstom som ochutnala krem nic viac, som na seba veeeelmi hrda :)
a dnes som mala R: pomaranc, O: stava z polievky a tarhona, a uz sa neviem dockat zakuskov :)a vy ako???