90. dnova dieta od 02. 02. 2010

aneti7

no čo baby?...ako zvládate víkend?...ja som včera večer spravila prehrešok...prehnala som to z alkoholom, bolo mi zle a musela som dať niečo mastné do žalúdka....tak som si dala čipsy...nie celé a jedla som z nich...a bolo to okolo druhej v noci...takže nič moc:(

bzzz

dakujem baby :)

a co ste dnes mali, ja kuracie prsia na prirodno a este hlavkovy salatik :) ale zial ponatie nemam ze ako to chutilo, lebo ako som bola u zubarky tak mi lieci jeden zuba taku neprijemnu chut to ma ze az :( bleee

aneti, tak veru je,ale to je super ze si mala taku moznost tak drzim palce ench sa dari :)

aneti7

kikulka a aj si sa pomerala?...lebo mne šli dole tiež len 3 kg ale v cm mi šlo skoro rovnako ako za prvý mesiac a to som za prvý mesiac schudla 7 kg....čiže sa na tú váhu až tak spoľahnúť nedá...a slo ti len o 1 kg menej dole ako mne...a chudneš predsa z menšej váhy...a už si pod 60 kg...takže gratulujem :)
bzzz gratulujem k výsledku...super, že už máš dole 11 kg:)...a hej s tou prácou je to teraz ťažšie....ja som našťastie nastúpila ku kamarátovi a doteraz som pracovala pre sestru....takže sa nemusím ťahať po pohovoroch...ale frajer si tiež hľadá prácu, takže viem aké je to teraz ťažké

kikulka

ahojte,no ja po 2.vode nie som veľmi nadšená,len 2kg dole za mesiac,spolu -8kg....dúfam,že za 3.mesiac schudnem viac :(....momentálna váha 59,5kg

M.P.

BZZZ, gratukulujem, smekám :) veľa štastia do boja pri pokorení ďalšej hranice. aj tebe veľá gratulácia ANETI.

:))

bzzz

Ahojte :)

tak som sa dostala pod magicku hranicu 80kg, mam 79kg t.j. cca 4kg dole za druhy mesiac, teda dokopy 11kg, sa tesiiiim jak blcha, a aj cm pekne sli dole :) ranajky som mala 2pomarance,potom som prezila aj zubarku, uz sa tesim na obed :) aneti tak drzim palce, nech sa ti v novej robote dari, aj ja si zhanam pracu ale nieje to moc ruzove :(

Aneti7

No čo babule? aký je výsledok po vodnom dni? Ja som dnes nastúpila do novej práce, tak dúfam, že sa budem vedieť naďalej stravovať podľa diéty...doteraz som xodila na obed domov, ale teraz takú možnosť nemám:(

bzzz

tak este to zvladaaaam :) aneti tak to neviem, aj moje lytka su hrozne :( inak ako som to tu citala, normalne mam chut na ten majonezovy salat tak neviem jak odolam v piatok...este si to premyslim :)
juj baby a rano ma este aj zubarka caka :/