90. dnova dieta od 02. 02. 2010

cicusa03

dakujem tinky..teraz mam ovocny a zajtra ma caka prvy vodny..tak som zvedava ako to vydrzim, lebo sa musim este ucit na skusky..a tebe sa to nejak pohlo znova?..no som spokojna..ale este by som bola spokojnejsia, keby zhodim este 10..to by som bola inac happy :)a samuela mas pravdu..aj ja som to nabrala behom roka a pol naspat..ale bolo to mojou pazravostou..kazda dieta a vlastne aj zivotny styl je o tom, ze clovek sa nebude napchavat...a bude dodrziavat urcite zasady, aby si tu vahu udrzal :)

tinky

cicusa pekneeeeee musis byt so sebou spokojna, drzim palce nech to ide aj na dalsi mesiac takto pekne
samuela ja presla po tejto diete a pribrala som max kilo ale to kvoli mojej pazravosti.kto xce si vahu udrzi

Samuela

Aj ja som schudla s 90-dňovkou 5 kíl za mesiac, ale akonáhle som prešla na normálnu stravu, vrátilo sa mi to aj s úrokmi. Ale na povzbudenie, poznám ľudí, ktorým sa váha po prechode na normálnu stravu nezmenila. Takže držím palce aby váš prípad bol ten druhý. Nechcela som niekoho odradiť, len som chcela dodať skúsenosť..

tinky

no jasne svihadlo som zabudla hehe to nevadi aj tak mam teraz po sebe 4 nocne to som rada ze pred tym si stihnem nieco spravit jest kde to este skakat na svihadle.no uz na obleceni citim nove rifle ktore som si kupila pred mesiacom pekne na mne visia.

cicusa03

ja nemozem ani behat ani skakat, kedze mam uplne donicene kolena...a zavidim ti ze za chvilu budes mat svoju vysnivanu vahu :)..ja som zvedava teda kolko mam dolu..ale chcela by som to dat az na tych 65

tinky

cicusa ta znacna je nakoniec linessa dobre som si myslela,ja som sa vcera vazila a mam dole 1,5 kg no este 1,5 kg.idem si kupit dnes svihadlo lebo behat sa nedonutim ist a asi budem robit aj tie brusaky

cicusa03

no veru..radsej si kup nieco take po ruke..keby ta chyti chut je vzdy lepsie zjest nieco take lahsie ako uplnu bombu..no ja sa odvazim v sobotu..tak ti tu hodim moj vysledok :) to vlastne budem uz na 27. dni