Prišerne pálenie v pravom boku

Príspevok v téme: Prišerne pálenie v pravom boku
slavena

Ahojte vsetci,

mam problemy s menstruaciou uz od svojich 17 rokov. V sedemnástke mi vybrali slepak a v podstate stale uzivam hormonálnu liečbu koli krvácaniu, ktoré mávam 20-40 dni. Vo stvrtok som bola u gynekologa, lebo moja lekarka trva na tom ze je to len zensky problem. Mám za sebou 5 kyretázi z toho som jeden krat potratila. Po porode mi zasivali aj zadok lebo ma roztrhlo. Mala som vraj 30 stehov. Chodim uz dva roky s tym a stale mi nic nezistili. Aj teraz mam vysoku sliznicu, tak mi hrozi dalsia kyretaz. No nechápem, preco ma bok boli stale. Nikdy pred tym som s tym nemala problemy. Bola som uz na vsetkych moznych vysetreniach len to jedno kolonoskopiu este nemam urobenu. Bola som aj u toho doktora co ju robi, len ten ma poslal domov, aby mi vraj neublizil, lebo mam za sebou tazke obdobie. Ja uz fakt neviem co robit. Nevladzem. Mam zlu krv, chyba mi zelezo, podlamuju sa mi nohy, bok ma priserne pali, zadok taktiez, nemozem ani normalne sediet a stale chodim curajuci, co uz ma boli aj to. Zápal v krvi nemám. Brali mi vzorky zo stolice, tie mam v poriadku. Z vyterov z hrdla a nosa mi zistili stafylokoka, tak som objednana na alergologiu. Takto ma to ešte nikdy nebolelo. Chodim s tym uz dva roky. Mama ma objednala k nejakej ludovej liecitelke do NItry. Tak som zvedava. Na kontrolu ku gynekologovi mam ist po menzes, nekrvacam , len mam tie hrozne bolesti a neviem co robit. prosim vas o radu. Dakujem krasne.

slavena

Tak najnovsie mi zistili ten zapal pravej oblicky. Konecne sme sa pohli. Na anemiu nic neuzivam. Co na to je, Ja som vycerpana uz psychicky aj fyzicky. Som rada ze mi zistili aspon ten problem s oblickami. Je pravda ze mne stale bola a je zima na nohy a ruky. Neviem sa zohriat.Ale to bude stratou tolkej krvi, chybajuce zelezo a vycerpanost zo vsetkeho. Dnes mi konecne zabrali lieky na tie oblicky. Tak som zvedava ci to pomoze a do kedy. K tej ludovej liecitelke idem do Nitry, ale vybavovala to moja mama tak netusim kto to je. Len viem ze to vysetrenie stoji 59 eur. O tom ze mi mohli nechat nieco v bruchu pri operacii, tiez porozmyslam ak to neprestane a budem sa pytat na rentgen. O zrastoch mi gynekolog vravil uz pri tehotenstve nasej malej Dianky. No pri druhom som uz mala tie bolesti , palenie a vtedy mi babatko museli zobrat, lebo zistili ze je mrtve. Tak uz neviem. Nasi mi chvcu pomoct , tak sa uz chytaju vsetkeho aj ludovej liecitelky. Difam ze uz svitne u mna aj na lepsie casy, lebo inak uz pojdem asi na psychiatriu. Dakujem za rady.

:-(((((

slavena, to mi je luto, si si mysela vytpriet.to palenie moze byt nejaky pozostatkovy zapal,alebo zrasty, alebo celkove vycerpanie organizmu uzivas nieco na anemiu?takito,nechcem strasit,ale obcas sa zabudne cosi, ale to by zistili na rontgene.

slavena

Ahoj Janula10,

tak mala si pravdu. Zistili mi zapal moc.mechura a pravej oblicky. Lieky uzivam uz druhy den a zatial mi nezabrali. Tebe to kedy zabralo? Mna to priserne pali. Konecne nieco so mnou robia, lebo uz dva roky je strasne vela. pečen to som minuly rok mala nieco zle, lebo mi davali injekcie. Ale uzivala som roacutane na akne, vraj to bolo z toho.Takze pecen je OK. Aj oblicky mi minuly rok robili a vtedy mi nezistili nic. Nechapem tomu. Ak to neprejde tak budem musiet hladat dalej co by to mohlo byt.Tu na fore mi radia ze to moze byt syndrom drazdiveho hrubeho creva, zrasty, celiakia.V sobotu idem k ludovej liecitelke, ktora z oci vie zistit co cloveku je. Je to drahe, ale platia to moji rodicia, lebo su uz zufali z toho. Aj ja som zvedava tak dam vediet.Ale ja mam pocit ze to budu definitivne tie oblicky. Je nenormalne ze mne je stale zima a chodim curajuci v noci 5 krat a cez den aj 10 razi a to uz dost dlho. Nedokazem sa zohriat. Nohy mam ako lad a ruky taktiez. Este mi zistili aj to ze som chudokrvna, ale to bolo jasne ked som 40 dni krvacala. Dakujem este raz za radu a dam vediet. Pa

slavena

Ahoj Janula10,

No napadlo ma uz aj to. Dnes ma zacalo boliet aj v krizoch a uz sa to neda ani vydrzat. Zajtra pojdem hned na gyndu a uvidim. S manzelom sme rozmyslali ci to nemozem mat aj z tej hormonálnej liecby a neboli ma nahodou pecen. Oblicky mi minuly rok sice sonovali a boli ok. Tak neviem. Mne je stale hrozna zima a nohy mam ako lad. Skusim sa opytat na to a nech ma poslu na sono obliciek.

janula10

slavena:

ahoj...no ja si myslim ze to bude nieco s oblickami!!!!!ked totiz je problem s oblickami aj ked nie priamo oblickovy kamen ale mozno piesok tak vtedy velmi picha v boku, ver mi ja som to zazila...preto by si mala pit vela tekutin!!na sone alebo rontgene ti ten piesok neuvidia ale uvidia ci mas podrazdene dake kanaliky..naozaj skus si dat skontrolovat oblicky!!!