Pálenie v pravom boku az pichanie

Príspevok v téme: Pálenie v pravom boku az pichanie
slavena

Ahojte vsetci,

mam problemy s menstruaciou uz od svojich 17 rokov. V sedemnástke mi vybrali slepak a v podstate stale uzivam hormonálnu liečbu koli krvácaniu, ktoré mávam 20-40 dni. Vo stvrtok som bola u gynekologa, lebo moja lekarka trva na tom ze je to len zensky problem. Mám za sebou 5 kyretázi z toho som jeden krat potratila. Po porode mi zasivali aj zadok lebo ma roztrhlo. Mala som vraj 30 stehov. Chodim uz dva roky s tym a stale mi nic nezistili. Aj teraz mam vysoku sliznicu, tak mi hrozi dalsia kyretaz. No nechápem, preco ma bok boli stale. Nikdy pred tym som s tym nemala problemy. Bola som uz na vsetkych moznych vysetreniach len to jedno kolonoskopiu este nemam urobenu. Bola som aj u toho doktora co ju robi, len ten ma poslal domov, aby mi vraj neublizil, lebo mam za sebou tazke obdobie. Ja uz fakt neviem co robit. Nevladzem. Mam zlu krv, chyba mi zelezo, podlamuju sa mi nohy, bok ma priserne pali, zadok taktiez, nemozem ani normalne sediet a stale chodim curajuci, co uz ma boli aj to. Zápal v krvi nemám. Brali mi vzorky zo stolice, tie mam v poriadku. Z vyterov z hrdla a nosa mi zistili stafylokoka, tak som objednana na alergologiu. Takto ma to ešte nikdy nebolelo.Mama ma objednala k nejakej ludovej liecitelke do NItry. Tak som zvedava. Na kontrolu ku gynekologovi mam ist po menzes, nekrvacam , len mam tie hrozne bolesti a neviem co robit. Casto mam zapchy, prehána ma a vzdy vraciam z peceneho kurata.Uz som aj rozmýslala ci nemám syndrom drazdiveho hrubeho creva. Prosim vas o radu. Dakujem krasne.

kirsten

Ak ta to vazne zaujima, jajkafr, napis mi na marynocka@centrum.sk. Nechcem sa tu pustat do detailov, lebo na mna hned zautocia doktori, ze bludy rozpravam....

kirsten

Mila Slavena,
neuvazovala si o prechode na zdravu stravu? Vies ze by ti to mohlo vyrazne pomoct? Vylucit maso, zivocisne vyrobky, sladkosti? Mnoho ludi sa tak vyliecilo i z este horsich veci. Pravdepodobne mas velmi zaneseny organizmus splodinami, skus zmenit zivotospravu. Velmi ti drzim palce, ak si odhodlana pre seba nieco spravit, nechod medikalnou cestou, lieky su jedy....
Nikto ti nepomoze len ty sama. Organizmus ma obrovske schopnosti vyliecit sa, doveruj mu. Ak chces blizsie info, prip. odporucania na literaturu, daj mi vediet. Nie je to nic hrozne stravovat sa zdravo. A tvoje telo sa ti odvdaci.

jajkafr

slavena držím palčeky... no ja som bola na USG brucha a pozerali aj obličky v správe mám napísané že je všetko ok... momentálne mám zápal močového mechúra a mávam to dosť často :(

slavena

Ahoj, jajkafr

tak konecne mi zistili ze mam zapal mocoveho mechura a pravej oblicky.
Mam to uz dva roky a nevedeli mi na nic prist.Ono sa to zbieralo az v takomto zachvate mi gynekolog povedal ze to moze byt nieco s oblickami a mal pravdu. Bolesti mi neustupuju vobec, ale lieky mam nasadane este len druhy den. Tak uvidim. Ale tiez rozmýslam nad tym syndromom drazdiveho hrubeho creva, alebo zrasty. No uvidim ako dopadnem. Rodicia mi vybavili v Nitre nejaku liecitelku, ktora vie zistit z pohladu cloveka co mu je. Tak som zvedava ci zisti nieco. Dam vediet.
Dakujem za radu

jajkafr

ahoj bolesti v pravo v podbrušku mám aj ja už od svojich 14 rokov ... pochodila som kadejaké vyšetrenia ešte v 14 som bola operovaná diagnostická laparoskopia pri ktorej mi zistili iba kŕčové žily v malej panve, slepák mi vybrali teraz po
6. rokoch myslela som si, že moje bolesti tým zmyznú mýlila som sa :( gynekologička ma poslala ku gastroenterológovi ten mi spravil odbery na celiakiu boli negatívne poslal ma k ortopédovi či to nemôže byť od kĺbu a ak to bude negatívne mám prísť na kolonoskopiu či sa nejedná o Crohnovú chorobu.... ja však okrem bolestí a striedaní hnačky so zápchou nemám žiadne príznaky tohto ochorenia... podľa toho čo píšeš môže ísť o Crohnovú chorobu jedným z príznakov je bolesť v pravom podbrušku v akútnej fáze ako pri zápale slepého čreva, tiež striedanie stolíc, veľmi často hnačky, ale ako píšeš môže ísť aj o syndróm dráždivého hrubého čreva v každom prípade by bolo dobré spraviť kolonoskopiu aby sa zistilo čo tam je... držím palčeky