Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Recept na super mnamku?

zuzic

ryzu si uz spravim vdaka:) mohla by som si ju pomylit s vlockami vies:) ale este tu nie je...hm...co ho zavialo? :O

zuzic

ok uz otvaram odhrnam z parapety sneh:) suradnice si pamata ved je inteligent uz tade letel k tebe:) no dufam ze bude...ak tak si ho troska ohrejem este teda:) mnam uz sa tesim na veceru:)))

jajka001_

no, uz je hotovy, otvaraj okno, posli súradnice, štartuje :) dufam ze bude este teplý, ked k tebe dorazí :))

zuzic

jaj aj skor si mohla povedat...ja som tu uz jedna velka kocka ladu a ty takto:P no ok asponze ti chutil moj kolacik tak napis kedy mam otvorit:)

zuzic

mnam srnci chrbat:) dobry typ:)
jajka no pekne:) ja tu uz od vcera sedim zamrznuta pri otvorenom okne a cakam na lietadlo s maskom:)))

iinkognito

aj srnčí chrbát je veľmi dobry, pre toho kto ľúbi čokoláku a jojo cukriky :))

:D:D boze, chudák holub, keby ten vedel...
musim sa ho zastať aj keď holuby neznášam... veď to každopiatkové drhnutie vonkajšich parapet od ich srákot mi trvá aj hodinu

Textová Inzercia

Osobný rozvoj inak

Riešenie Vašich osobných problémov jednoduchým, účinným a tým najprirodzenejším spôsobom. Staňte sa sebe tým najlepším liečiteľom.

Zapper | Fscan - revolučné prístroje

Rieši príčinu väčšiny zdravotných problémov. Záruka kvality a profesionálna podpora zdarma.Môžete ho mať doma aj vy!

Investujte do svojho zdravia

Frekvenčná metóda - rýchla pomoc ku zdraviu! Na všetky vírusy, baktérie, pliesne a parazitov.