Nekomutatívnosť !!! :(

Príspevok v téme: Nekomutatívnosť !!! :(
buqe

Ahojte.. Mám 16 rokov.. Raz som sem písal ohľadom toho že som mal veľké depresie. To už je našťastie v pohode ale trápi ma iný problém.

Na začiatok uvediem:
----------------------
Ako som už vtedy spomínal. V škôlke som mal jedného kamaráta v škole do 9 ročníka maximálne dvoch troch. Čo ma dosť štvalo a s nimi som sa bavil v tom čase iba o mojich záujmoch (počítače, IT).

Kdea a aký problém nastal?
----------------------
Problém nastáva v tom, že keď sme s partiou vonku alebo som s nejakým človekom sám vonku tak proste nedokážem rozviesť konverzáciu. Proste neviem sa "rozrozprávať". Vďaka tomuto problému mám aj problémy s pár ľuďmi ktorý ma "postupne" odtrhávajú z mojej partie lebo všetkých okrem mňa "presúvajú" k nim. Jednoducho povedané: vznikla nová partia s pár babami ktoré si pritiahli všetkých kamošov z našej partii OKREM MŇA pretože mi nepriamo ta baba povedala cez kamoša že, citujem: "Vieš čo radšej nie pretože ak bude tak ticho ako dnes, tak to vážne nemá význam. Prepáč ale je to tak.". Toto mi povedala aj partia ešte pred polrokom.

Na druhej strane tento problém som ČIASTOČNE vyriešil ale stále je tu ten podstatný problém. Ako začat konverzáciu. Ako ju udržiavať a podobne.. a čo je najhoršie, je to že ja sa neviem často zapájať do konverzácie. Ako som v úvode písal tak skutočne ja veľké skúsenosti nemám pretože nemal som ich odnikadiaľ nabrať :-((

Musím povedať mal som sk****ne detstvo. (prepáčte za vulgarizmus :/)

Neviete ako by sa to dalo vyriešiť? Prípadne čo by mi vedelo pomôcť? A akým spôsobom?

Ďakujem. S pozdravom buqe(16)

buqe

pre peta11: Prepáč že ti protirečím ale jeden z nich je môj najlepší kamarát a on ma fakt dosť zmenil od základov od kedy som bol ešte "samotár" za čo mu fakt ďakujem. Teraz mi zostal tento jeden problém ktorý ide "ťažšie" ale postupne sa niečo rysuje ale chcel som iba rady chápeš. Lenže problém bol doteraz v tom, že rok som bol v kuse ticho vonku. Tak preto sa začalo trošku všetko "kaziť" tak som sa snažil, niečo som zmenil ale ešte to nie je ono a chcel som iba rady :)

pre 17patka1: No ak chceš, môžeš hodiť mail alebo najlepšie skype alebo icq číslo a napíšem :)

peta11

Buge buť sam sebou a ak niekomu vadi, že nemaš o čom rozpravať, tak to nie je dobry kamarat ani kamarati, oni chcu nasilu rozpravať trebars aj o somarinach, len aby boli zaujimavy. Ja to neznašam ja ak nemamo čom hovoriť, tak som ticho a nech si každý mysli, čo chce. Nepotrebujem sa predvadzať slovami a vetami ak nie je o čom.

lost

uhlie - lenze ako to dokazat, to ohovaranie?

To by sme mohli rovno zavriet 95% populacie, a 99,9% slovakov...

Tiez nenavidim ohovaranie, i ked mozno je to skor chyba ludi, teda tych co na tie recicky naletia. Ale celkovo, kazi to povest ohovaraneho.

A inac, vzdy ked som vonku s niekym (technicky takmer uplne skoro totalne vzdy) sa ma ten dotycny opyta... A co "ten" "ta" "to", ako mozem odpovedat ze "ma sa dobre/zle" ale nerad rozoberam tretiu stranu, respektive cloveka ktory nie je pritomny..

Iste, klebety chutia, dobre sa pocuvaju (nesudim, len ide o ludsku zvedavost, taku aka nam priroda nadelila), ale tiez nemam rad ak sa o mne niekde hovori a eventualne, od niekoho zistim ze o mne vie viac ako ja sam. Kam sa hrabe FBI....

uhlie

Ja viem, ze vas dokaze pravda nahnevat, ale s tym sa neda nic robit.
Katty, ked nevies poradit, tak hned musi niekoho urazat?

17patka1

ahoj buqe, nechcel by si so mnou pisat???...ja mam tiez problem, ale iny..a ten mi trosku sposobuje, ze sa nerada rozpravam s ludmi...

katty192

teraz som si prečítala troška obsah... v zásade sa dlho nebavím s ľuďmi ako je uhlie, asi by sme sa nemali o čom rozprávať, aj keď stopy inteligencie tu sú, nenadchýňa ma a zostávam chladná

katty192

:))) ale niee, jajka, všetko je ok, aj uhlie, skutočne ok
lenže obidvaja máte hlboké zmýšľanie, vy potrebujete iný priestor a tento chalanisko mi je sympatický, ako sasnaží a vy mu totu prídete premudrovať, tak ak chcete, poďte uvažovať do našej témy :)