Nekomutatívnosť !!! :(

Príspevok v téme: Nekomutatívnosť !!! :(
buqe

Ahojte.. Mám 16 rokov.. Raz som sem písal ohľadom toho že som mal veľké depresie. To už je našťastie v pohode ale trápi ma iný problém.

Na začiatok uvediem:
----------------------
Ako som už vtedy spomínal. V škôlke som mal jedného kamaráta v škole do 9 ročníka maximálne dvoch troch. Čo ma dosť štvalo a s nimi som sa bavil v tom čase iba o mojich záujmoch (počítače, IT).

Kdea a aký problém nastal?
----------------------
Problém nastáva v tom, že keď sme s partiou vonku alebo som s nejakým človekom sám vonku tak proste nedokážem rozviesť konverzáciu. Proste neviem sa "rozrozprávať". Vďaka tomuto problému mám aj problémy s pár ľuďmi ktorý ma "postupne" odtrhávajú z mojej partie lebo všetkých okrem mňa "presúvajú" k nim. Jednoducho povedané: vznikla nová partia s pár babami ktoré si pritiahli všetkých kamošov z našej partii OKREM MŇA pretože mi nepriamo ta baba povedala cez kamoša že, citujem: "Vieš čo radšej nie pretože ak bude tak ticho ako dnes, tak to vážne nemá význam. Prepáč ale je to tak.". Toto mi povedala aj partia ešte pred polrokom.

Na druhej strane tento problém som ČIASTOČNE vyriešil ale stále je tu ten podstatný problém. Ako začat konverzáciu. Ako ju udržiavať a podobne.. a čo je najhoršie, je to že ja sa neviem často zapájať do konverzácie. Ako som v úvode písal tak skutočne ja veľké skúsenosti nemám pretože nemal som ich odnikadiaľ nabrať :-((

Musím povedať mal som sk****ne detstvo. (prepáčte za vulgarizmus :/)

Neviete ako by sa to dalo vyriešiť? Prípadne čo by mi vedelo pomôcť? A akým spôsobom?

Ďakujem. S pozdravom buqe(16)

uhlie

On vie v com je problem, ale okrem toho su tu este dalsie problemy, ktore nemuseli vzniknut, aj ked ten povodny problem existuje.

jajka001_

problém je čiste v nom, on si ho musi sam vyriesit, musi zistit, v com presne je problem, ako to riesit, a pustit sa do toho

jajka001_

zeny sa správaju tak, ako sa správaju, muzi tiez, treba to brat ako fakt, a chlapec ma iny problem ako tu babenku
co zase?? :))

uhlie

jajka,

problem by ale nevznikol, keby sa to ta babenka nesnazila vyuzivat. Muzi za svoje hormony nemozu, ale ona za svoje spravanie ano. Potom sa bude divit, ked bude starsia, ze ju muzi vyuzivaju len na sex. To ze ich ona vyuziva inak vobec nevidi. A takzch pripadov sa najde velmi vela. Aj tu na fore.

jajka001_

uhlie, to je ich problem, ze sa nechaju ovladat hormonami :)
ale je fakt, ze ich to o par rokov omrzi a budu vediet, ze zeny pridu za nimi, lebo ich potrebuju, ze sa nemusia az tak hrozne snazit

uhlie

Suhlasim, je to aj vekom. Zeny v tom veku maju snahu zistovat svoju "cenu". Ono to robia aj starsie zeny, ale tie casto zistia, ze si o sebe prilis vela namyslali a potom ohovaraju vsetkych, ktori sa od nich nenechali vydierat. Zvyknu to robit tak, ze vydieraju niekoho vo svojom okoli, ze ked neurobi to a to, tak sa s nim nebudu bavit. Problem ale moze byt aj v tvojich priateloch, ze so sebou nechaju takto manipulovat. Ale samozrejme hlavnym vynnikom je ta dotycna babenka.

jajka001_

a este, najdi si viac zaujmov, ako pc, nech mas co najviac zazitkov a tem na rozhovor. vsimaj si o com sa rozpravaju ostatni a zapoj sa, aj ked je to banalita. ostatni nech maju pocit, ze sa snazis, pomozu ti. ak si stale ticho a nevies reagovat na pomocnu ruku, tiez to casom vzdaju. musis chciet.