hnacka u kojenca

jajka001_

mirka - nas lekar vzdy kazal u tak maleho ryzovy vyvar, prevarenu vodicku, po lyzickach, cierny nesladeny caj, soletky, neskor moze suche zemiaky varene, jablcko, starsie dvojdnove suche rozky, piskotky suche, nie ochutene
banany su ok
chod na to opatrne, v malych mnozstvach
dalej potrebuje nieco na hydrataciu, vypytaj si v lekarni nejaky hydratacny roztok, tu u nas predavaju Kulíška, neviem čo maju v Anglicku
lekar tiez predpisoval Hylak na upravu crevnej mikroflory a Smectu
banany su ok

mirka 111

ahoj ja som v anglicku,a moj syncek ma 7 mesiacou uz 5 den hnackuje.boli sme u lekara ale ten nam len povedal ze mu nemame davat mliecko dal nam nejaky roztok ktory samko vobec nechce,nechce mi pit ani cajik uz pomaly ani nic nepapa.ale lekary nam tvrdia ze kym je hravy a neplace tak je vsetko v poriadku a ze mu mame podavat caj a banany.to cely den ma papat len banan?a ja som si ista ze by to potrebovalo nejake vysetrenie ktore nam nechcu spravit,uz neviem co mam robit.a samko bol vzdy taky hravy a culy,ale ja viem ze ho nieco trapi

masti

Ahojte, a skusila si mu dat mliecko s bananikom? mozno nejaku zeleninku alebo ovsene vlocky namocene v mliecku. Ja som malej davala aj kukuricnu kasu, nam to dobre zaberalo na druhej strane jej aj velmi chutil bananik, dokonca som to raz prepiskla a mala skor zacpu ako normalnu kakinku, odvtedy som jej to radsej davala s jablckom, ale to je o inom. Mozno ze mu uz aj zubok vysiel:)))

syma

môže byť zo zúbkov, ak má už poriadne napuchnuté ďasienka asi zúbky pôjdu, moje mali hnačky a teploty okolo 39 tak päť dní a potom som im našla zúbok

kiara

nie je kojeny,vyskusala som ale nechce bananik vypluva mi ho este len teraz som mu zacala davat po troche tuhu sravu tak sa pomaly uci.ale aj tak dakujem.

masti

Ahoj Kiara, to ze syncek ma hnacku moze byt aj koli vyrastajucim zubkom. Urcite na Tvojom mieste by som isla s nim k lekarovi, nech mi to radsej potvrdi on ako by som sa mala obavat a dohadovat cim to je. Je babatko este kojene? Ak uz davas tuhu stravu, skus mu dat trosku bananika, no radsej ako experimenty by som isla k lekarovi, pretoze to moze byt aj nejaka brusna infekcia, nikdy nevies. Vela zdaru a zdravia