Zvacsili sa mi rychlo prsia

Macca

Dakujem vsetkym, ktory ste sa zhostili na porusovani pravidiel tohto fora a urobili ste si s temy pokec. Dam vam dva dni, aby ste si mohli tie pravidla precitat..

www.zdravie.sk

darika

iwik
a mas pocit,ze mu to vadi?Ked by si ho chcela potesit.Nebudes jest,budes sa trapit,budes pajedna.Kasli na kila.Aj tak si pekna.

iwik

darika

:D:D:D pravda no ale tak rada by som ho potesila ...pri mojej vahe by stacilo takych 10 kg by my stacilo a nestazujem sa..
Pokusim sa ved aj leto je tu coskoro :D:D

darika

dobre teda,ja si idem kuknut panelak.Som nemohla v tv,tak tesim.Tak sa majte a dobru noc.
iwik
beries Hak,tak chlapa uz mas.Netreba ti chudnut.Ja uz 10 rokov tvrdim,ze mozem vsetko,uz som vydata. :-)))

darika

datelinka
kolko?
4kg?
Sak to si len vyplula.
Ano,zalezi od pokozky,aka je elasticka.Ja som kedysi davno,za 2 mesiace pribrala 11kg.Ale strie sa mi neurobili ani vtedy.A to je co povedat.

iwik

darika

Ved to ja som tucna:( (ale snazim sa aby som nebola:D) a mam strije ! takze to nieje pravda ze len chudi ludia maju

datelinka

ja sa sama čudujem, že sa mi nespravili strie, lebo v tehotenstve som vyzerala ako dážďovka čo pštrosie vajce prehltla (aj keď hmotnosťou som len 4 kg pribrala, objem to bol dostatočný....