Dobry mejkap?

Príspevok v téme: Dobry mejkap?
simona 369

existuje vobec dobry mejakap,ktory vydrzi na tvari aspon 5 hodin bez toho aby sa roztiekol, a aby nebola mastna plet????
ak niekto pozna takyto mejkap napiste
najlepsie by bolo ak by bol na problematicku plet z akne.. a nejaky tyky ktory na pleti neje vidiet aby prirodzene prilahol k plet DAKUJEM

Martinka2

Ja pouzivam Gosh Lift me up! foundation, som s nim velmi spokojna mam odtien 24 Golden, taky stredny odtien ani velmi biely ani tmavy taky do bezvo- zlata. Najprv vsak na tvar nanasam bazu alebo podklad znacky Dermacol, vyrobk sa vola Satin make-up base je to taky ciry gel, necham ho tak 5 minut nech sadne a poto nanasam make up specialnym stetcom na roztieranie make-upu tiez znacky Gosh. Ta baza a dobre rozotreny make up do stratena vyzera velmi prirodzene a vydrzi to velmi dlho...

linduska

to skutocne pri nakupe miracle tocuh,dostanem ten praskovy zadarmo? super,lebo moj miracle touch sa mi uz mina, a dokedy je ta akcia vo fann?

aluska

mirka sak uz som ho hodila do kosa...v zivote som nemala ich make-up len tento jeden
ale zas nemyslim si ze zato, ze ked je cesky, musi byt zly...nemysli si ze ked si kupujes max faxtor tak je to super uzasny..nekupujes si kvalitu ale znacku..

podla mna si trosku citliva a vsade pises len o vyhadzani sa zo vsetkeho, trochu to prehanas

sydney

skus lekarensku kozmetiku AA, nie je drahy,dlho drzi,nijako neskodi pleti (ja mam dost citlivu a extremne suchu) a pekne vyzera :)alebo este Bourjois,tiez vyborny

Mirka023

Gabriela Salvete? :-) Ja že nejaky drahy a je ti ho luto... no može byť aj dobrý.. to ťažko povedať, ale tak stoji ti za to, aby si sa potom vyhadzala...
A neviem, je pravda, že tuto kozmetiku sme si kupovali ako puberťačky, ale tak teraz už by som si to nekupila. ale neviem, make up som nemala, tak netušim, či je dobrý.

papaja

skus ten make up otvorit,ak ma taku konzistenciu ako kedysi mal by byt ok,ak je redsi prip,z neho tecie akoby voda vyhod ho

aluska

no bol normalne v skrinke v takej tmavej kozmetickej taske..je nacaty ale az tak vela som z neho nepouzila...ten datum spotreby, ehm je tu ze 2008 ale neviem ci to je vyroba alebo spotreba..ale kupila som ho v 2009
nezda sa mi ze by smrdel, ale asi ho radsej vyhodim..bol to neuveritelny gabriela salvete..inak co si myslite o tejto znacke?

aluska

chcela som sa este nieco opytat...mam doma jeden make-up uz vyse roka ale vobec ho nepouzivam...myslite ze je to ok ked ho teraz budem pouzivat??mohlo sa mu nieco stat abo tak abo ho mam radsej vyhodit?