Najlepsi vek na tehotenstvo

Sex Godess

cajik- problem nastane len vtedy, ak uz ta zena po 30tke ma endometriozu alebo nepriechodne vajecniky...nerada by som tak dopadla. Cize so socialneho pohladu je to OK, ale zo zdravotneho je to uz riziko.

Morzsi

Usiko neboj sa podarí sa !
nezúfaj, podarí sa určite.
možno mi neuveríš ale ako veriaca Biblia hovorí, že by sme nemali my kresťania vyhľadávať veštenie ja som bola tak zle psychicky na tom že som odišla a 9O % z toho čo povedala sa splnilo.
a potom som dala Bohu sľub ak sa mi podarí IVF nikdy viac nepôjdem k veštkyni a malú dám pokrstiť hneď ako to bude možné. pokrstená bola na vianoce.

titi...

Sex Godess,nie su to dvojčatá,maju medzi sebou 2 roky aj 8 mesiacov.Jednoducho neskoro som sa vydala,hned neprišli,ale su tu.Neskoro ale podarilo sa nám to tak,bez gynekologa,bez hormonálnej liečby.Samotná ťehotnosť bola dobrá,nevracala som,výsledky som mala dobré stále,no jeden problém som mala pri obydvoch tehotenstvách,mala som slabý krčok maternice.Viac som musela oddychovať,vlastne ležať.Nie sme rovnaké,aspon u mna to dobre dopadlo.

A-Z

usiko, haloooo, prečítala si ten môj príspevok? :) Čitkaj ešte raz ;) Mám 32 rokov a otehotnela som na prvý krát! Nezúfaj... Držím ti palce, nech sa aj vám skôr či neskôr (teda radšej skôr) zadarí.

anjelik9

ja som čítala že tak 24-25 bo že 22 je proste na vrchole a lepšie to už nebude =) a že po 27 začína telo starnúť =) ale jasné že ked sa na to niekto necíti abo nemá napr partnera tak sa nebude snažiť otehotnieť za každú cenu =))) ja poznám maminky asi od tých 18 po nejakých 33 (prvorodičky) =)

Morzsi

ja budem mať v marci 40 je toto moje prvé síce IVF ale vychutnávam si každú sekundu na materskej dovolenke veľmi mi je dobre doma a vôbec mi ten stres z našej práce nechýba a tiež mi nechýbajú niektorý moji debilný nadržaný kolegovia