Čo na vypadavanie vlasov? Uz som zufala...

Príspevok v téme: Čo na vypadavanie vlasov? Uz som zufala...
slnecnica24

zdravim... mam taky problem... pred styrmi mesiacmi som prisla do UK s krasne cistou pletou a v podstate s celkom dobrymi vlasmi... no po mesiaci sa mi zhorsila aj plet a cim dalej tym mi viac vypadavaju vlasy =( nikdy som nemala bohatu hrivu, stale mi trosku vypadavali vlasy, ale nebolo to az take strasne... teraz mi po kazdom umyti vypadne nenormalne vela vlasov... normalne sa uz bojim umyvat si vlasy... mam ich dost riedke a este toto =((( ak mate niektora skusenost s niecim podobnym, tak by som vam bola velmi vdacna za hocijaku radu... a prosim poradte ake pripravky vam pomohli... dakujeeeem

Sandruska

špecializuje sa na to značka Milva, mne tie šampóny naozaj pomohli. Vlasy mi prestali padať úplne a dokonca mi pozvolne rašia už aj nové

kbenikova

zufalá som bola tiež, jemné vlasy a k tomu vypadávanie je katastrofa, snažila som sa to hneď riešiť aby mi aspoň nejaké ostali

KlaraKu

jj súhlasím, že chiním je tá zazračná zložka, aspoň mne to teda zabralo - používala som šampón aj kondicionér značky milva

annajamb135

ak nepomáhajú prípravky, skúste zmeniť životospravu, nieste v strese? poprípade teraz v tomto jesennom období