Čo na vypadavanie vlasov? Uz som zufala...

Príspevok v téme: Čo na vypadavanie vlasov? Uz som zufala...
slnecnica24

zdravim... mam taky problem... pred styrmi mesiacmi som prisla do UK s krasne cistou pletou a v podstate s celkom dobrymi vlasmi... no po mesiaci sa mi zhorsila aj plet a cim dalej tym mi viac vypadavaju vlasy =( nikdy som nemala bohatu hrivu, stale mi trosku vypadavali vlasy, ale nebolo to az take strasne... teraz mi po kazdom umyti vypadne nenormalne vela vlasov... normalne sa uz bojim umyvat si vlasy... mam ich dost riedke a este toto =((( ak mate niektora skusenost s niecim podobnym, tak by som vam bola velmi vdacna za hocijaku radu... a prosim poradte ake pripravky vam pomohli... dakujeeeem

moneyka

Mne poradila jedna znama lekarka vnutorne uzivat makovy olej, za lyzicku rano a vecer, a veru pomaha to, vlasy po 4mes. vyzeraju naozaj zdravsie a hustejsie. Okrem toho si robievam aj pravidelne prelivy s odvaru z korena lopucha, vlasy su po nom take vzdusne.Odporucam vyskusat:
-odkaz odstránený-

mmooly

ja som začala užívať Forcapil tablety a po nejakých 6-7 týždňoch mi zabral. tiež som bola už divná z toho ako mi padajú, čo mi zostane na hlave.. skús aj ty, chce to čas. okrem toho som si kúpila selén, železo, zinok.

Alexaaa

Mamine som kupila na narodeniny nedavno top kvalitny doplnok napoj Pink od bhip-u a po par tyzdnoch jej takmer uplne prestali vypadavat vlasy, z coho bola velmi nestastna... Okrem toho sa vraj vyborne citi celkovo, takze toto mozem odporucit. Mozete pozriet na energiabhip.sk. Padanie vlasov zapricinuje hlavne nedostatok niektorych vitaminov a mineralov, pripadne stres, proti ktoremu tento pripravok tiez dobre posobi. Ja ho pouzivam tiez uz dlho, nie koli vlasom, ale koli neustalej unave a velmi mi pomaha

ovca

Kavovy olej do korienkov, kokosovy alebo olivovy do koncekov, takto to robim po kazdom umyti a mam pocit ze.mi padaju menej.. alebo sa o tom len snazim presvedcit sama seba :D tiez mi zacali tuto jesen neskutocne padat, takto mi nepadali este nikdy.. zacala som brat zelezo, pretoze mi zistila doktorka chudokrvnost, padaju este viac, paradoxne, kedze by ich to zelezo malo posilnit.. jem aj zinok, dlho, nepomaha na nic. Asi na tom kavovom oleji nieco bude. Kupite ho v kazdom zdravom obchode.

nama232

ja odporúčam z vlastnej skúsenosti tabletky Biosil plus...moja mamina je kaderníčka a odporučila to už aj všetkým svojim zákazníčkam...zatiaľ sa nenašla ani jedna, čo by jej to nepomohlo...stojí to iba kolo 3 eur..je to výživový doplnok...ja som tomu nedávala veľké nádeje, ešte som si tak myslela, že niečo také lacné nemôže pomáhať...ale používam to už pol roka..každý deň jednu tabletu a som nadmieru spokojná...

blue-ray

Pri nadmernom vypadávaní vlasov sa treba zamyslieť či je vaše stravovanie dostatočne výživné a či vám v tele nechýbajú nejaké dôležité živiny. Ako vitamíny, minerály, stopové prvky. Najmä vit. b skupiny, vit. A, C, E, železo, vápnik, bielkoviny ale aj tuky ak ide o podvyživených ľudí.
Ďalšou príčinou môže byť elektromagnetické žiarenie z mobilov, počítačov a iných elektronických zariadení. Tiež je dobré zamyslieť sa v nakoľko znečistenoum životnom prostredí žijem/voda, ovzdušie, pôda/
Stres a nadmerné nervové vypätie, užívanie antikoncepcie a iných hormonálnych liekov či iných liekov môže byť tiež príčinou.
Ak po odstranení týchto príčin problém pretrváva je vhodné navštíviť endokrinologa, imunologa, dermatologa či gynekologa.