Žiarliť, či nechať plávať?

Príspevok v téme: Žiarliť, či nechať plávať?
peka

Chcem sa s vami poradiť.Mam s priateľom 5 ročny vzťah,krasneho syna,stavame si domcek a prijemne nazivame.Len viem,ze z casu na cas si smskuje so svojimi byvalimy,nebol to vztah len spolu spavali.A mna to hrozne hryzie,preco to robi,nedokaze na ne zabudnut.Su lepsie nez ja,ako si to mam uz vysvetlit.Viem,ze si pisali ist na kavicku ale sme den,noc spolu tak vie,ze nikam nechodi ale bojim sa ist na noc ci dve pozriet rodicou a jeho nechat sameho ci to hned nezneuzije.Mam to nechat plavat a nezatazovat sa tym a verit mu ci?Dodajte mi trosku optimizmu.Dakujem

shivan

peka: s tymto naozaj nejde nic moc robit, musi to chciet on sam.... drzim palce a prajem ti aby si bola stastna a zbytocne sa netrapila...

peka

Schelby, toho sosm si vedoma. Kto nieco chce ide sa za tym a nic mu v tom nezabrani, len ma stve, ze jej stale vypisuje. Stale mi hovori, ze ma lubi, ze mu na nas zalezi, nechava mi aby som si vybrala zariadenie do domu a pod. co mi nasvadcuje, ze ozaj s nami chce byt a, ze nas ma rad. Ja sa mu to snazim dokazovat stale. Kazdopadne dakujem vam za vsetky rady a prispevky.

schelby

Peka môj osobný a skromný názor na to celé je, že keby ťa on chcel podviesť, tak to urobí nech robíš čokoľvek...Môžeš ho sledovať, volať jeho bývalým, proste čokoľvek, ak to bude chcieť urobiť, tak to aj urobí...

Peka

Ahojte,tak som rada, ze mate tiez podobne skusenosti, ze niesom v tom sama. Tiez som nebyvala ziarliva ale ako som mala prvy vaznejsi vztah a plne som priatelovi verila a to bola chyba, tolko co ma on podvadzal az sa za to hanbim a pritom to vyzeralo tak stastne. Teraz som tomu rada, ze som sa poucila, zaroven mam aspon priatela ktoreho naozaj milujem ale aj ja si uvedomujem, ze sa nepaci len mne ale otacaju sa za nim aj ine no a to vo mne rezonuje. Nakolko som ostrazitejsia z toho vztahu predtym. Nebyt toho tak je vsetko asi idealne.Chybu sme v tomto vztahu urobili aj to, ze sme sa na zaciatku o vsetkom rozpravali az moc otvorene a nic nam nebolo problem sa rozpravat a aj na to clovek prihliada. Co myslite, mam sa ponizit a zavolat jej z utajene cisla aby dala pokoj zadanym muzom, ziadne ine vycitky ale sa nemam vobec ponizovat, a ukazat jej , ze za nic mi nestoji?!

dzaness

ahoj peka, uplne chapem ako sa citis. Moj drahy si tiez s nejakou fuchtlou pisal, aj sa stretli, vedela som o tom a strasne ma to sralo s prepacenim ale ok, nechala som to tak. No asi som to nemala celkom nechat tak, lebo sa mi to vypomstilo tym, ze ked som mala ist k nasim tak si milu cicusku pozval k nam do bytu na NOC, na co som mu prisla, lebo som mu prelustrovala mobil, ok, nemam sa cim chvalit, ale videla som na nom ze nieco nie je ok. A samozrejme ma zranili sms ako typu, chcel by som byt s tebou v sprche a podobne oblbovaky...Zrutil sa mi svet, predtym som nebola ziarliva, ale odvtedy som az neskutocne, normalne sa hnusim sama sebe, snaha z mojej strany si to nejak vydiskutovat bola, z jeho ani nie, ved sa nic nestalo, klasicky argument. Treba komunikovat aby to nezaslo este dalej, predsa mate dietatko, aby netrpelo.

stumble

peka, ja som sa kedysi tiez takto "bala". A aj som mala preco, lebo sa mi tak zdalo. Potom som sa s nim dlhu dobu o tom bavila az kym sme nedospeli k nejakemu rieseniu, lebo ja som v nom jednoducho nemala doveru ako teraz ani ty. To nie je o tom, ze ex je lepsia ako ty. Ale jednoducho nemozme si nahovarat, jasne ze mu aj s nou bolo dobre a ked vravis, ze to bolo o sexe, tak ma spomienky a podla mna by si to rad zopakoval... Ale to je tak povacsine, mozno nie u vsetkych. Ja nehovorim, ze to je zle, ale kvoli tomu som mu nedoverovala. Potom som mu povedala presne toto, co tebe, ze teraz sa mi to nepaci a a ze bez dovery koncim a uz je to 100x lepsie. Som uvolnenesia a uz to aj teraz beriem (ten chlapsky pud) lespie.

LOLO30

Ja som nenapisala, ze s nimi spavam. To, ze sa to stalo raz, dvakrat neznamena stale. Ale vidim, ze si nabrusena ako ziletka, takze nema zmysel nieco vysvetlovat. Tym, co som napisala, som chcela upozornit na fakt, ze sa to bezne deje. Tie oci maj otvorene k svojmu okoliu. Sudit niekoho za par viet by sme nemali, ale uznavam, kazdy ma svoj nazor.
Najvacsie potvory su chlapi a oci pri nich treba mat dokoran. To som chcela povedat.
Pekny den.

peka

Lolo hovoris, ze sa im do vztahu nepleties a ked s tymi chlapmi spavas tak potom robis co? Mas na myslis aby sme mali otvorene oci pred takymi babami ako si ty. Ktore poza chrbat spavaju s byvalimi napriek tomu, ze maju priatelky. skus sa aj ty niekedy zamysliet.

Jesne Deee, netreba to riesit len ked napise osoba ako je Lolo, to co napisala tak ma ide trafit. Pre mna zeny bez chrbtovej kosti. Takym prajem len to co si zasluzia.