Nedokážem sa ovládať

Príspevok v téme: Nedokážem sa ovládať
nestastna487

Ahojte..tak ja mám takýto problém...Váha mi ukázala číslo 97 ...Skoro som odpadla...Uz neviem co mam zo sebou robit,som mlada,chcem schudnut,ale proste to nedokazem,snazim sa chudnut uz 5 rokov,stale jo jo efekt, obcas som sa snazila aj hybat,ale po maximalne tyzdni som to vzdala...Mam z toho depku,pretoze nechcem byt tucna,len sa nedokazem ovladat,mam strasne slabu volu,jedlo ma uplne opantalo,som na nom zavisla,a neviem sa z toho dostat...ma alebo mal tu niekto podobny problem, a podarilo sa mu z toho dostat??ak ano tak ako??ja uz si zo sebou neviem rady, viem ze je to v hlave,no chodila som ku psychologicke,no ta mi nepomohla....

purblanka

poznám to,včera ked som prišla večer z roboty o pol 11,zjedla som 4 jogurty,a teraz žerem lupienky.Neviem čo ma ešte pochytí,a tiež chcem schudnuť.

katalinka

pozri je to ako závislosť...priznala si si ju, čo je prvý krok, teraz je dôležité poprosiť o pomoc najskôr by som navštívila lekára...sama si sa snažila-no bez pozitívneho výsledku. Existujú lekári, ktorí sa obezitou zaoberajú, preto využi ich skúsenosti a uvidíš, že to pôjde!
Veľa šťastia!