Plasticke upravy tvare (vsetko okolo toho)

Príspevok v téme: Plasticke upravy tvare (vsetko okolo toho)
BarbieOne1

Ahojte baby.. Do tejto temy mozete pisat a pytat sa na vsetko ohladne plastickych operacii tvare, tetovani obocia, liniek, zvacsovani pier atd..

Mna by napr. zaujimalo, cim je najlepsie si dat zvacsit pery, kys., botoxom, silikonom, operaciou atd? Ake mate skusenosti?

A ako velmi zvacsi pery 1 ampulka kys. hydrach.? (nechcem kacacie pery, tak neviem kolko mam povedat dr.)
-----------------
Facelifting - vyhladenie vrások - rozhovor s doktormi Magdom a Kačmárom www.zdravie.sk

martinka54

letnicka a kto ti to robil? ja ked som bola na konzultacke u dr. cervena s prsiami, ma nahovarala sestricka na nos a robi ich fakt pekne, pozerala som si jeho album prace, ale toho nosteka sa bojim.

katie1

BarbieOne1

idem tiez do lokalky, ako toho sa az tak nebojim to je chvilkova bolest, ale ako to tu tak citam zacinam mat strach z vysledku... ja idem zaciatkom marca.

BarbieOne1

katie1

kedy ides na opku? ides do lokalky, alebo do narkozy?

Ja idem na nos next tyzden a strasne sa bojim tej lokalky a toho napichania.. Juj uz ma zacinaju take klepy chytat ze az...

letnička

SIMI

uplne chapem tvoje rozcarovanie viem o com hovoris...ja mam nos operovany 3x prvá opka dodrbana, iba v lokalke, druha oparva u toho isteho tiez iba v lokalke (ktora mi uz na zosivanych miestach nezaberala tak som sa potila od bolesti) tretia u ineho lekara znova plne hradena. Nie je to bohvieco ale viac sa s tym vraj robit nedalo. Tiez jedna strana nosa ina ako druha. A este ked ma ten prvy operoval riesil potom so sestrickou asi tolko "no zda sa ze sme to velmi vytiahli hore...mohlo to byt aj nizsie ...a bla bla" skoro ma siblo!!! clovek si zacvaka a nakoniec to dodrbu a druha opka u neho to iste. lepsie nos vyzeral predtzm ako po tom. tot moja skusenost

katie1

SIMI

ahoj nemozes mi poslat na mail kto ta operoval? lebo ja sa tiez chystam na nos do ruzinova, a teraz mam dost malu dusiku...
sheere@azet.sk

dakujem

BarbieOne1

martinka54

mozes na 000samba000@azet.sk dakujem:-))

SIMI

joj zlaticko jak mi ta je luto:-((, nerozmyslala si nad nejakym inym chirurgom, alebo reklamaciou( niektore zakroky sa daju rekl. priamo v nem. a niektore aj poistovna preplaca ). Netreba sa bat a hanbit hlavne pred chirurgom.. Ked nieco odflakol, tak sa nemas preco hanbit!!!! V ziadnom pripade!!! On by sa mal!!!
Neoperoval ta nahodou fedeles?

suzie_cue

no niektore baby na tej stranke maju strasne pekne pery:-) (by som take brala:-)) ale urcite zalezi aj od toho, ake ma baba pery a usta pred tym..

BarbieOne1

SIMI

nerozmyslala si nad nejakym inym chirurgom?

ninuska13

o tom som este nepocula:-) silikonovy olej? hmm...
viem, ze napr.jedna ampluka kys.hydrach. tiez nema skoro ziadny efekt, ale ako toto rataju:-)) v kubikoch( 1m x 1m x 1m)? to bol vtip..:-))

suzie_cue

cafte baby,

tak konecne super tema aj pre mna!

uz som pisala do temy chirurgicke zvacsenie pier, ale nikto mi tam neopidal.

To co pisete ze kyselina hyadrach. je myslim ze kyselina hyaluronova.

Ja som nasla krasne fotky pred a po, je to nejaka polska stranka:
www.flickr.com

tak treba porovnat fotky pred zabiegem a po zabiegu :D

co vy na to?