Plasticke upravy tvare (vsetko okolo toho)

Príspevok v téme: Plasticke upravy tvare (vsetko okolo toho)
BarbieOne1

Ahojte baby.. Do tejto temy mozete pisat a pytat sa na vsetko ohladne plastickych operacii tvare, tetovani obocia, liniek, zvacsovani pier atd..

Mna by napr. zaujimalo, cim je najlepsie si dat zvacsit pery, kys., botoxom, silikonom, operaciou atd? Ake mate skusenosti?

A ako velmi zvacsi pery 1 ampulka kys. hydrach.? (nechcem kacacie pery, tak neviem kolko mam povedat dr.)
-----------------
Facelifting - vyhladenie vrások - rozhovor s doktormi Magdom a Kačmárom www.zdravie.sk

BarbieOne1

mihai

no keby som ja bola na tvojom mieste(ze mas plne pery), tak by som do toho asi tiez nesla.. ale nevidela som ich tak neviem povedat na 100%.

fuha.., to kde si na takeho chlapa natrafila, daj mi radu, kde takeho zozeniem, ze mi aj op. zaplati:-)))

bellinka

ahojte baby tak aj ja sa pripajam k tejto novej teme...
obocie uz vytetovane mam , prsicka uz takisto mam nove, lekar mi chcel ked som odchadzala od neho po op prsnikov pichnut botox do cela lebo mam vrasku hnevu ale som radsej nechcela lebo som mala este letiet lietadlom a nevedela som ci mi nahodou z tej injekcie nepride blbo tak som povedala ze nabuduce ha ha tak to ma caka
este mam v plane operaciu nosteka a chcela by som aj ja zvecsit pery , no a vlasky teraz tiez zhanam ale dam si ich predlzit az v maji alebo aprili ..
takze ked to zhodnotim tak som taky isty blazon ako vy ha ha

mihai

je super ze mas chapaveho priatela. je mi vzdy luto ked citam v teme o silikonoch co su cňschopni muszi svojim polovickam povedat a ako to vedia sialene vnimat cele. strasne mi to dviha tlak. mojmu ani vysvetlovat nic netreba, on to chape sam. ale je super v tom, ze aj ked upravy chape a podpori, sam ich nenavrhuje :) asi ja som tu ta co by jej bolo treba nieco vysvetlit, ako to spravil on... uz menim nazor, naco do seba sparam ked mam plne pery :/ Barbie, musim si to dobre premysliet co spravim.

mihai

barbie

on nie je ze proti, on mi dovoli snad vsetko, este ma aj za ruku bude drzat :) len problem je, ze aj ja sama viem ze moja tvar vlastne nic nepotrebuje, to len vymyslam :) tak uvidim, mozno ma ten osial prejde. nemozem ozaj nanho povedat krive slovko, to vobec ne. on to v dobrom myslel ze co to vymyslam :) ved aj prska boli tak, ze moj napad, on bol happy aj s povodnymi. ked som povedala ze chcem vacsie, zacvakal ich a hned som ich do mesiaca vdaka nemu mala :)

BarbieOne1

zabudla som dodat, ze ma podporuje v tychto veciach po tom co som mu dostatocne vysvetlila, ze su urcite veci, ktore vlastnou volou nezmenim napr. ako on (cvicenie), a az potom budem zo sebou naozaj spokojna a budem sa lepsie citit.. chvilu to trvalo kym sa s tym zmieril a pochopil to.. odvtedy ma ku vsetkemu iny postoj a po prskach(kedze su vydarene) sa uz tesi na dalsie zmeny spolu somnou, len pred noim nemozem hovorit o op.,bolestiach atd.. lebo je vo vnutri strasna citlivka:-)

BarbieOne1

mihai

povedala si mu, ze to nieje natrvalo a napr. za rok budes mat pery v povodnom stave?
ak si to chces dat presto urobit, tak mu povedz, ze po tom strasne tuzis a potom budes so sebou viac spokojna a ked to nevie pochopit, tak ti to je luto..(urice sa zamysli nad tym a mozno casom sa bude tesit s tebou)

ale chapem ta ako sa citis, mnoho muzov ma takyto postoj.., chvala bohu, ze ten moj je zas zblazneny do cvicenia, aby mal dobru postavu, tak aj mna podporuje v tychto veciach a jedine na co nadava su peniaze:-)

mihai

jaaaj baby. vcera som mala dvojhodinovy telefonat s frajerom o tom, ako-zhrniem to: svoje pekne pery pokazim, bude to ako ked pretunujes dobre auto a napokon ho tym znicis, ze je na mne vsetko teraz ako ma byt a hodi sa to tak a blablabla. asi hodim na tie pery bobek. dost mi vymyl mozog :D ako, znelo to rozumne co vravel, lenze co ked ja chcem.. som mu povedala este ze chcem botox do cela, to uz sa smial a presviedcal ze nech nevymyslam. tak neviem. uvidim ako dopadnem :) a sak hlavne su prska ze uz mam.

BarbieOne1

ninuska13

super, tak budeme 2 co si v najblizsej dobe daju zvacsit pery:-)
uz si rozhodnuta kam pojdes?
potom napis kolko ampiliek si dala tvoja kamoska, ked si dala kys. a ako to vyzera!:-)

ja idem dnes za dr.simonovou do nem., vcera mi pisala, asi prebrat opku mojho nosa, takze ratam s tym ze do mes. si budem napustat aj pery po nose..

BarbieOne1

jamimili

ok.. v pohode, chapem:-) ak si spokojna, tak mi potom ked budem najblizsie kupovat, mozes nejake predat s prirazkou:-).. mne ide hlavne o to, aby sa nemotali a rychlo nesusili..
inak nevie niekto o niekom kto robi v BA s eurolockovou metodou?
najviac sa mi zatial osvedcila, kedze spoje su uplne malinkate a vobec nepadaju pramene (za 3mes ani jeden).

ninuska13

caute babiky :)
takze uz som tu aj ja :) Ja tiez zvazujem tie pery.Sice mi kazdy vravi,ze mi sibe a ze to nepotrebujem,ale akosi ma to laka...Dnes sla kamoska si dat urobit pery tak nedockavo cakam kym sa mi ozve a budem cerpat informacie :)No buduci tyzden sa chystam si dat vytetovat obocko tak dufam,ze mi to urobi pekne a potom by som sa hadam pustila do tych pier :)Nam to asi fakt sibe ale no preco by sme trosku nepomohli tomu,co priroda akosi nestihla,nie?!..xixi