Plasticke upravy tvare (vsetko okolo toho)

Príspevok v téme: Plasticke upravy tvare (vsetko okolo toho)
BarbieOne1

Ahojte baby.. Do tejto temy mozete pisat a pytat sa na vsetko ohladne plastickych operacii tvare, tetovani obocia, liniek, zvacsovani pier atd..

Mna by napr. zaujimalo, cim je najlepsie si dat zvacsit pery, kys., botoxom, silikonom, operaciou atd? Ake mate skusenosti?

A ako velmi zvacsi pery 1 ampulka kys. hydrach.? (nechcem kacacie pery, tak neviem kolko mam povedat dr.)
-----------------
Facelifting - vyhladenie vrások - rozhovor s doktormi Magdom a Kačmárom www.zdravie.sk

jamimili

Maju aj tie dlzky ale ja mam 50 a tie mi stacia uplne mam ich par cm nad krizami....netlacia ale musis si zvyknut a vidno ich len vtedy ak si ich zle upravis do copu...kamoska velmi dobra kadernicka ich chvali uz aj ona kupuje odomna,sorry stranku neprezadim ale nie su od nas.-)))

BarbieOne1

jamimili

netlacia ta tie kruzky, alebo nieje ti ich vidiet a nepadaju ti pramene?

ja som mala najprv keratinom, to mi taaak znicilo vlasy, ze az a este k tomu mi holka dala umele vlasy, tak sa mi uplne zamotali..
potom som si dala eurolockovou metodou 120 pramenov, stalo ma to 500 eur, len zas bohuzial boli tei vlasy nejake divne, sttrasne sa vysusili po 2mes a tym sa zas motali..

a odkial este beries vlasy? su dobre? maju aj dlzky 60cm a 70cm?

jamimili

Barbie ja mam microring su setrnejsie k vlasom ako keratin.....ja si vlasy objednavam sama za 60-70 eur-100 pramenov remy 100% ludske vlasy...ale psssst...kamoska kadernicka mi pramen nadpoji za 80 centov....a to ma vyjde 1,50 za pramen:-))) lebo tu unas stoji jeden pramen 4,15.-(((ked mas od nich vlasy.....a ktomu este som si sama objednala aj to naradie tak si to zacnem s kamoskou robit medzi sebou.

BarbieOne1

presne tak!!!

kazda zena ma pravo sa citit dobre a tak aby bola spokojna so sebou a kedze bohuzial niektore veci neovplivni, napr. ako chudnutie atd.. tak jej ostava jedine tato moznost..
a zas potom zalezi len na dotycnej ci nieco na sebe zmeni, alebo bude cely zivot nadavat na tu vec co jej vadi a tvarit sa zaroven, ze je uplne so sebou spokojna a nadavat na plastiku.. (nepoznam ziadnu zenu, ktora by bola na 100% so sebou spokojna, ale tie to aspon priznaju:-))

mihai

hej. lenze vies, liposukcia-keby tie zenske cvicili, spravne sa stravovali atd., dosiahli by efekt aj bez nej. my si velkost prs ani tvar nosa nijak inak nez zakrokom neovplyvnime, takze sme v prave skor my. nie su to vymysly.

myslim ze spravna plastika je taka, ktoru nevnimas ako plastiku ale proste tu cast tela, kt. sa tyka vnimas ako peknu. povest tomu kazia sfusovane vykony a prehnane poziadavky, kt. niekto napriek tomu zrealizoval.

BarbieOne1

mihai

citala.. a bojim sa toho, ale pocit, ze sa raz pozriem do zrkadla a nepoviem si "dokelu vsetko je ok aj pekne som sa namalovala, len ten nos tam tak trci" je silnejsi:-)

BarbieOne1

mihai

mas pravdu.. po svete chodia miliony zien, ktore maju niekolko zakrokov za sebou a skoro ziadnej by clovek nepovedal, ze ma nieco prerobene..
( napr. skoro kazda moderatorka, spevacka atd.. )
len sa o tom nehovori takto nahlas, preto to mnohym zenam pripada strasne..
no kazda zena raz zazije pocit, ked si povie, toto by som na sebe zmenila a je len na nej ci to spravi, alebo bude i nadalej odsudzovat druhych..

keby tato tema bola napr. oo liposukcii, tak by ju vnimali ludia normalnejsie.. preco? pretoze sa o tom vo svete vela hovori, nie jak o zvacsovani pier a pod.

mihai

barbie
a citala si tu v teme o plastike nosa ? baby sa tam dost stazuju ze vysledok nebol ako mal... ale asi sa skor najdu tu ludia co pisu lebo maju problem a nie ti, co dopadli super a tym to uzavreli. moze byt. len ak pises ze je nostek v podstate ok, ci to nie je risk, hm ?