Nevladzem, neviem sa sustredit

jancecka

ja asi tak pred troma týždňami som začala byť dosť unavená počas dňa a zistili mi že som tehotná :DD tak neviem či je to tvoj prípad, a tiež mi neprospieva že nesvieti slniečko, a na sto percent ťa zobudí studená sprcha :D

martinka3

dakujeeem :))...obcas mi vsak ani spanok nepomoze. Napriklad dnes som si pospala, koncila som skor, ale unavena som strasne. Nejake preparaty, ktore by mi pomohli nepoznate?

zuzkalinka

Ja som mavala to iste, ked som chodila do skolym hlavne v zimnom a skuskovom obdobi. Urcite si pospi , aspon taku pol hodinku hodinku, potom sa napapaj, popripadne si daj teply cajik. Ja som uzivala aj tabletky , tie na zlepsenie pamate, take zelene, uz neviem ako sa volaju a aj to mi pomohlo

sz

mala by si si dat vysetrit stitnu zlazu, jedna znama byvala tiez takto stale unavena, nakoniec jej zistili problemy so stitnou zlazou, nasadili lieky a je uz v poriadku

ada3334

je dolezite, aby si si po skole oddychla. a to uplne, na hodinku-dve lahla do postele a zatvorila oci. nie pred telku alebo pc, lebo to este viac unavuje.
ked si takto odddychnes, bude lepsie, aj ucit sa budes vladat:)