Detoxikacia organizmu

Príspevok v téme: Detoxikacia organizmu
pata1986

Chcem sa opytat, ci mate skusenosti s dakym detoxom organizmu. Na internete som nasla vela sposobov ako detoxikovat telo, ale vacsinou trebalo brat dake vyzivove doplnky, co ja nechcem, chcem len nieco prirodne. Nasla som 4 dnovy detox, ze sa ma jest len doobeda ovocie a zelenina, poobede do 18,00 hod vecer len ryzu, ovos alebo zemiaky a pit iba cistu vodu alebo nesladene bylinkove caje. Neviete mi povedat ci to funguje? alebo dat iny typ?:)

hanulka31

odporucam vyskusat Liver Rescue od HealthForce, je zamerana na pecen, ale celkovo precistuje cely organizmus, su to vytazky z bylin, dostat kupit na nete, v lekarnach som ho este nevidela

lara45

ja som mala zeolitovy prasok zeoforce a davala som si ho aj na plet, mne pomohol pekne sa mi precistila a stale ho pouzivam ako masku raz tyzdenne. mam ho z eshopu vitarian.sk

zzzzzzz

Aj mňa by zaujímalo, čo je najlepšie aká detoxikácia. Stále sa k tomu chystám, ale akosi sa neviem odhodlať, aké máte skúsenosti? Pravdupovediac jesť celý den len ovocie alebo zeleninu sa mi nechce, nie je tu nejaká lahšia forma detoxu?

katalinka

ono literatúra týkajúca sa "detoxu" je rôzna, ja som si vybrala...
raz za čas si dám tri dni ovocie (jeden druh, ktorý je pre našu krajinu prirodzený), denne pijem zelený čaj a vodu s citrónom