Zuby

Príspevok v téme: Zuby
bridget

vie mi niekto poradit,mam nizky tlak a ked mi naposledy brali krv tak som 2x odpadla, proste tlak mi velmi nizko klesol...a ak by som mala ist na osetrenie k zubarovi tak sa obavam aby mi pri umrtveni injekciou nedoslo zle a nenastal ten isty pripad da sa nejako ist s niecim pre zakrokom s ukludnujucimi liekmi ..alebo niecim cim sa da potlacit strach?prosim je to surne!dik

usiko

bridget. mam to iste ako ty plus fobiu z krvi, teda ked mi beru krv, tak jedine v polohe lezmo. nehanbi sa povedat lekarke, ze si musis lahnut, inak odpadnes. oni maju takych pripadov viac. Takisto moj zubar vie, ze mi nema hovorit, ked mi to krvaca ale cim skor to spravit.

Raz mi trhala zubarka zub a povedala, ze 'tecie vam to' no a ja som to aj zacitila tak som odpadla....no a co? ved su to lekari, tak ti daku prvu pomoc....

... u zubara mozes poprosit, aby ti na kresne zdvihli spodnu cast tak, ze budes mat nohy vyssie, vtedy je mensia sanca ze odpadnes, lebo krv ti bude do hlavy prudit....

miso000000

ja som bol dnes na trhani zubu a hned po inekcii som odpadol asi na 2 min ale po chvyli ma to preslo a zub mi vytrhla vobec to neboly ak tak trosku to pichne ked ti zapichne ihlu do dasna

sisssa--

Tak to povedz zubarovi aky mas problem.Napr.mne zostane u zubara stale zle ja mam zo zubarov doslova panicky strach.