Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

dieta na chudnutie

Petersen

Skúšame rôzne diéty, pri ktorých väčšinou zistíme, že ich účinok je krátkodobý a po skončení väčšinou naberieme kilá rýchlo naspäť. Pekne to pisu na -odkaz odstránený- Skusenosti mnohych, ktorým sa trvalo podarilo natrvalo schudnúť a udržať si svoju váhu svedčia o tom, ako im v tomto úsilí pomohol pravidelný „pitný režim“.

lulinqa

ahojte potrbujem schudnut aspon 4kg lebo meriam 172cm a vazim 59kg.....nevedeli by ste mi poradit nejaku ucinnu dietu?

puma127

ahojtee..chcem sa opytat ze kolko KJ mam prijat aby sa mi hmotnost nezvisila??

este mam otazku:ked mam nejaku potravinu s velkym obsahom KJ ako napr.puding vanilkovy ma 860KJ a teraz to znamena ze ked si kazdy den dam ten jogurt mozem lahko pribrat?alebo kj je len to,aby som dostala energiu a nemoze sa to do mna nejak ulozit?

blackjack88

CHUDNUTIE BEZ DIÉT A HLADOVANIA !!!
100% PRÍRODNÉ PRODUKTY S DLHOROČNÝMI 100% VÝSLEDKAMI
-odkaz odstránený-
stačí vyplniť dotazník a v priebehu dňa sa vám ozve odborník na chudnutie

zuzy

sandruska, začala som sa zaujímať o tento prípravok, prosím o pár informácií. Kde si ho kúpila, ako sa pritom stravuješ, máš veľa pohybu a nejaké vedľajšie účinky si nespozorovala ? Mne osobne sa zdá celkom fajn. A ešte máš Stacker 2 alebo ten Phenylstack-7 ? Prípadne mi napíšte, kto ho teraz berie,
aké má skúsenosti. Ďakujem za odpovede.

susana144111

Odporucam, vyskusala som to sama a my to aj pomohlo za mesiac som schudla 6 kil a to pomocou tabletiek.....Kromisan....

lucinkav

ahoj stoji 1199 Sk a vydrzi cca 33 dni zalezi kolko kapsuliek budes uzivat. Objednala som si ho tu www.stacker2.sk Pekne mi ho poslali na dobierku.

Textová Inzercia

Osobný rozvoj inak

Riešenie Vašich osobných problémov jednoduchým, účinným a tým najprirodzenejším spôsobom. Staňte sa sebe tým najlepším liečiteľom.

Zapper | Fscan - revolučné prístroje

Rieši príčinu väčšiny zdravotných problémov. Záruka kvality a profesionálna podpora zdarma.Môžete ho mať doma aj vy!

Investujte do svojho zdravia

Frekvenčná metóda - rýchla pomoc ku zdraviu! Na všetky vírusy, baktérie, pliesne a parazitov.