dieta na chudnutie

lubo

ak mate seriozny zaujem chudnut s tym aby ste neobmedzili nic v strave napiste mi mail kde uvediete kolko chcete schudnut, vas presny pitny rezim, zdravotne problemy... len seriozny zaujemcovia. pracujem cez email. lubomarjov@yahoo.com

mackaja

catrina - aj podla mna nie je v poriadku ak mlade baby drzia diety hladovkou aby mali 49kg na 170 vysku, ale ak sa naucia zdravym navykom, tak nikdy neschudnu pod nezdravu hladinu a je to pre ne len dobre.

mackaja

podla mna zakladom vsetkeho je kvalitna strava. Ja som naposledy vela pribrala z liekov a dlho som sa zbierala, nevedela som ako mam zchudnut. A nakoniec jem 5x denne, nie som hladna (len vecer) a za mesiac som schudla 5kg. Vsetko je to o ovoci a o tom, ze sa clovek musi naucit, aka porcia jedla mu staci na zasytenie(ak vie ze o tri hodiny bude jest znova) a naopak, co je uz moc, a z coho priberie

kay

Tak mne pomohla velmi Atkinsonova dieta.Ale nebrala som ju az tak ako pisu v knihe. Nemali by ste jest ziadne karbohydraty ako je chlieb, cestoviny, zemiaky, jednoducho nic tazke. Mozete jest vela masa, ale najlepsie je jest len biele maso. Maso, vajcia, syry, dokonca aj kremove omacky mozete, ale len so zeleninou, alebo salatom. Vela polievok na precistenie, ale zase len bez chleba. Treba pit minimalne aspon 2 litre vody, telo si zvykne velmi rychlo a pomoze k tomu chudnutiu. Neverila som tomu, ale naozaj to ide. Robila som minimalne cvicenia ako prechadzky so psom, plavanie, vsetko to co ma bavilo najviac a schudla som 5 kil za mesiac. Ked dovrsite svoju idealnu vahu, mozete zase zacat jest chlieb, ale treba obmedzit na 2 krajicky za den a ak mate radi zemiaky, tak len raz za 3 dni. Pomoze to a budete sa citit fantasticky. Za tri mesiace som schudla presne 15 kil bez tazkosti. Ak mate chut na sladke tak si doprajte, povedzte si, ze jeden den v tyzdni bude volnejsi a dajte si zakusok.

ja

ahojte, potrebujem vazne radu. som v uk, uz som tu pribrala asi 15kil som tu 7mesiacov. vzdy som mala 54kg, nikdy som nemala problemy s vahou, ale zacalo to minuly rok ako som sem prisla, za tri mesiace som pribrala 12kg, potom som sa vratila domov na tri mesiace, schudla som 8kg, a vratila sa sem naspat a vsetko som naspat pribrala a este viac. zacala som chodit do posilky, som vazne zufala, neviem ako mam schudnut, len stale priberam. prosim pomozte mi niekto. dik

pišta

Eli, prepáč nie som v obraze...
Športuješ alebo máš záujem o chudnutie?
Len zatiaľ v krátkosti - to doobedu je zhruba OK.
Zhruba v tom, že doobedu je čas pre organimus, aby vylučoval odpadové látky z tela von. Preto je vhodné doobedu piť viacej tekutín a jesť ovocia, ktoré obsahuje veľa "prírodnej" vody...
Podľa skromného info, ktoré píšeš, môže to tak trochu znamenať, že nemáš veľmi kedy a ako dostať do organimu potrebnú dávku živín...

eli

pišta,
pozorne som vsetko citala, ale je tu jedna vec-ja proste NEMOZEM ranajkovat-brrr. podla teba je to problem? 1. jedlo do seba nasukam asi okolo 14.00 a vecera mi tiez nic nehovori...co ty na to? je to problem?

levka

vzdy zalezi iba od toho KOLKO toho zpapas. To jak moj stryko. Tiez chce schudnut a ked sa ho spytam, co vsetko uz zjedol, tak menuje 2 minuty a ku vsetkemu chleby, alebo rozky. No potom sa cuduje. Ja mam 177 cm, 54 kg, nesportujem. Ranajky jem skor sporadicky, velakrat sa stane, ze zacnem jest az o 14:00 prve jedlo (zvycajne ked som doma). A to sa netryznim, dobrovolne. A potom asi dve porcie nejakeho obedika az do vecera. Tanier je pod jedlom aj vidiet, nic z neho nevypadava. jednoducho akurat. To je asi najvacsi problem, pre kazdeho je akurat nieco ine. Takze si vzdy naberte este menej ako uznate za vhodne.

masti

ok,tak chvalim aj uja Walkera,:) no zavisi aj od toho ako sa to poda:) super vecer a este krajsi zajtrajsi den:)))s dietami to neprehanajte, kazdy z nas je v niecom uzasny aj ked mozno nema super modelkovsku postavu:)