Ako znizit testosteron u zeny?

Adam znalec

Pridavam podrobny clanok o priznakoch a pricinach zvyseneho hormonu.. Zena sa zmeni, takze si treba hladinu strazit.. Vsetko tu -odkaz odstránený-

MARISAPEPE

MOJ MANžEL MI VžDY HOVORí TAKé MAš PEKNé CHLPKY PRE TVOJE TMAVé CHLPY SOM SI TA VZAL ZA žENU, LEBO TIE MA VZRUšUJU.

POTOM MI VOLá Z MALTY Z BIZNIS TRIP žE DRAHá O DVA TýZDNE CESTUJEM DOMOV TAK S AUž NEHOL LEBO MILUJEM TVOJU TMAVOST.ALE JA ZARASTAM LEN MEDZI NOHAMI A V PODPAZUší,NIKTO ANI KOžNá LEKáRKA NEVERILA KED SOM JEJ UKAZAKLA MOJE RUKY A NOHY žIADEN CHLP, UPLNE HLADKá KOžA.MOU Mž MILUJE ZARASTENU ILONKU.A OSTATNýM NECHCEM VYHOVIET.

RNG

NONO podla popisu podstatne znizuje rast chlpov.
Holenie ho sice zvysuje, ale plno zien si holi telo, najma nohy.Osobne som dost proti, ale aj moja zena si holi nohy...
Cukrove pasty vytrhavaju chlpy aj z korenami, ale je to bolestive, tak isto aj ine vytrhavacie depilacne masinky.

MultiLevel

radite jej oholit si brucho??? No to uz je skvela rada....ohol si brucho, aby ti tam zacali rast tmavsie chlpy a potom si ich mozes nonstop odrtanovat...a to nehovorim o tom, ze to ludia prekuknu, ved to bije do oci. Kamoska si tak oholila a bola vecne tercom posmechov na kupalisku. Moja rada je, aby si si ich odfarbila. V drogerke kupis melirovaci prasok a peroxid specialny k tomu. Zmiesas to podla navodu a nanesies na brucho. Skus to najprv len na 5 minut, o den dva to zopakuj, zas na 5 minut. Aby si si to nenechala naraz velmi dlho a nepodrazdila si kozu. Takto sa ti chlpky odfarbia a budu takmer neviditelne. Ano, budes ich tam mat, ale nebudu cierne, ani hnede. Ked si vsimnes zeny, chlpky mavaju normalne, len ich nemaju take viditelne. Ale ty ked ich mas viditelne, odfarbi si ich a budes mat po probleme...holenie ti stav len zhorsi, videla som to na vlastne oci

vitavi

Sex - áno, pomôže. Pokiaľ takáto žena nestratí príťažlivosť pre mužov. Vidno to na starších ženách, ktoré posledné desaťročia žili na prevažne mäsovej a živočíšnej strave a často je ťažko rozoznať, či sú ženami alebo mužmi.

RNG

Aj to je dobry napad, hehehe.
Ale na znizenie testosteronu je najma I3C, DIM a menej bielkovinna strava.
Hirutizmus(chlpatost sa da riesit aj holenim cukrovymi pastami depilatormi a najnovsie davaju hodne okolo noveho prostriesdku masinke pod menom Nono
pozri na vysvetlenie
thebeautyreviewer.com

RNG

Aj to je dobry napad, hehehe.
Ale na znizenie testosteronu je najma I3C, DIM a menej bielkovinna strava.
Hirutizmus(chlpatost sa da riesit aj holenim cukrovymi pastami depilatormi a najnovsie davaju hodne okolo noveho prostriesdku masinke pod menom Nono
pozri na vysvetlenie
thebeautyreviewer.com

spaceboy

ahoj, mala by si ist na endokrinologicke vysetrenie, kde zistia stav tvojich hormonov v tele. Na zaklade vysledkov by si mohla podstupit hormonalnu liecbu. Zvyseny testosteron ti moze dopomoct k lepsej vykonnosti, ale mala by si to konzultovat so svojim gynekologom, lebo mozu nastat poruchy menstruacneho cyklu a plodnosti. Nieco o zvysenom testosterone u zien sa mozes docitat aj tu www.pluska.sk

Ivka 1

Presne tak, bruško si ohol, pravdepodobne to nebude jednorázová záležitosť a budeš to musieť opakovať v pravidelných intervaloch. Na úpravu testosteronu je dobré užívať prírodné produkty ako včelia materská kašička,včelí peľ, wild yam ....