Ako znizit testosteron u zeny?

Agnes999

Ak mas vysoky testosteron tak mas muzske crty, teda hlavne ochlpenie, mozes mat problem s pletou, akne. Da sa to riesit prisunom zenskych hormonov, teda HAK. Mozno aj nejak inak, spytaj sa gyndosa. A chlpate brucho si ohol, vsak sme zeny, dnes sa uz holia aj mnohi muzi.

Kikušinka

Mám dosť veľký problém. Ide leto a ja mám hrozne chlpaté brucho, radila som sa síce s mamou ale tá mi povedala že si ho rozhodne nemám holiť. Poraďte mi prosím :(

odpovedam

Ako vies svoj pomer hormonov? Bola si na krvne vysetrenie? Vplyv na vyvoj to ma, hormony reguluju strasne vela procesov v tele - spanok, metabolizmus, rast svalov, travenie atd. Ak si myslis, ze potrebujes liecbu, chod na endokrinologiu. Tam ti uz poradia.

Paja ;)

Ahoj holky , mam takovy maly problem.Zrejmne mam vysokou hladinu testosteronu a skoro zadne estrogeny.Myslite ze to muze mit nejeky vlyv na muj organizmus?Menstruaci jeste nemam , mam 14 let a mam dost zakrpateny prsa.Myslite ze to muze muze ovlivnit muj vyvoj ? Prosim poraďte mi.Diki Paja

sweater

dobry den RNG, chcem vas poprosit, som mlady 20rocny chalan a je to uz mozno aj par rokov co ma trapia problemy s trávenim, ako takmer neutichajuce nafukovanie a s tym obcas spojene bolesti brucha, donedavna to nebolo nic hrozne, myslel som ze to je "bezne" tak som to ani neriesil, ale ako som chcel trocha zmenit stravu, tzn. zacal som na ranajky jedavat ovsenne vlocky, biele pecivo vymenil za grahamove, resp. celozrnne chleby, skoro uplne vylucil vyprazane.. zacalo ma nafukovat este viac, a velmi caste a silne bolesti brucha, hrozne vyprazdnovanie, viac razy denne (4-5), hnacka striedana s takou nijakou stolicou aj ked sa mi chcelo, tak som pobehal po doktoroch, porobili testy rozne, vsetko vyzera v poriadku akurat na sone zistili ze som nenormalne nafuknuty, netrpim ani celiakiou ani alergiou na mliecne vyrobky. ale ked sa tak spetne pozeram kedy sa moje problemy rapidne zhorsili, predpokladam ze moje telo ma problem spracovt hrubu vlakninu, existuje vobec taka diagnoza? a ak ano ako to riesit? uz skor som si od vas vyhladal co odporucate a tak teraz uzivam Psyllium, probiotika + traviace enzymi s laktazou, kyselini neberiem lebo casto citim palenie takze som predpokladal ze tej nedostatok nemam. viete mi poradit co mam robit? dakujem

Zuzana 28

Mätový znižuje testosterón u žien. Dávkovanie dva krát denne. Dnes som začala kúru a výsledok uvidím....