Na dymove oci

Martinka2

ja viem som si kúpila tie tmavomodre a aj hnede a chcem tie fialove strašne od Astor lenze sa vypredali strasne rychlo :(

Martinka2

ja tiez pouzivam aj lacnejsie tiene ale tie chytaju jedine na bazu inak ich nevidno vobec...no a o takej znacke jolly france som este nepocula...

alexa29

Martinka: teraz si mienim kupit na veltrhu niečo profi, ale este neviem co, a inak vieš co uplne ti stačí to s čím si spokojná, hlavne pod to bázu. Inak neuveríš, ale ja mám rokmi zabehnuté uplne lacné tiene s ktorými som nesmierne spokojná a lepsie som zatial nenašla ani v drahej kozmetike, je to Jolly France, alebo ako sa to píše. Neviem či to zoženieš v klasickej drogérii. Ja to kupujem v butiku s lekársk.kozmetikou

Martinka2

Urcite treba vyskusat novu paletku od Gosh, zimna kolekcia 2009, stji myslim okolo 16 eur vola sa Smokey eyes collection a su v nej 4 odtiene- perletovy biely, matny svetlo sivy, matny tmavosivy a matny cierny..uzasne sa rozotieraju a velmi jemnucke su...a potom este Bourjois ma nove trio paletky mam sice fialovu verziu ale maju aj cierno sivu..odtien Gris dandy...