atraktivny chlap

sofrineta

no tak ja osobne beriem hlavne na chlapov, ktorí ani nemusia byť extra pekní no sú upravení to je myslím všeobecný poznatok pre úspech a čo sa týka toho zvádzania hm tak podľa mňa nenápadné dotyky alebo priamy zvodný pohľad vždy zaberie :)(aspoň ak sa vzťah vyvíja tým daným smerom) i keď na druhej strane je veľmi dôležité či si dvaja rozumejú aj po komunikatívnej stránke a všeobecne v povahe ...a keď sme už pri tom ako to funguje naopak ?...dávate okrem nejasných pohľadov aj nejaké iné signály v čom má ženská spoznať, že o ňu prejavujete záujem ?

boka13

podla mna to nie je velmi o vyzore a o spravani. Je to o iskre a o chemii.
Ked tam toto nie je, chlap moze vyzerat aj ako Brad Pitt a zenskej to ku chticu nepomoze.

basa

mna dostane ,ked vidim priatelovi na ociach ako velmi ma chce a aj ked mi to narovinu povie...rozpaluje ma skor nieco take vasnive, vasnive bozky a tak...

janulalll

d-a-v.podla mna sam vycítiš z tej situácie v ktorej si,ako sa máš správať.ak máš pocit,že dievča je nažhavené,dovoľ nech ti číta z očí čo by si s nou robil.pri niektorých situáciach sa to totiž nehodí.ale hrať sa na suveréna ak nim nie si je hluposť.bud taký aký si.na dlho sa ti nepodarí hrať sa...

d-a-v

no pekne, ale je pre vas pritazlivy ten, ktory sa na vas pozrie prvy krat a hned mu z oci vycitate, co by s vami chcel robit? alebo ten, co vas ide kamaratsky? alebo ten, co sa tvari suverenne a neda na sebe znat ziadne emocie? piste som zvedavy

janulalll

myslim si,ze chlap by mal ostat sam sebou.vtedy je najpritazlivejsi ked sa na nic nehra.mozno to na nom nevidno,ale ak sa hra na nedostupneho a nakoniec sa ukaze pravy opak,uz to nie je ono.vtedy odchadzam.vzdy sa hovorilo,ze iniciativny ma byt muz.no nie je tomu tak.ak nie je iniciativny,to asi preto,ze na neho caka nejaka drava babenka.Ja osobne nepatrim medzi "dravice",ale radsej cakam na priamy utok z druhej strany:).Budte v pohode ;o)

ingelitent

rad by som pripojil k otazke.....co z vyzoru ???....cim je pre vas muz atraktivny...cim vas dostane...aka postava...ake spravanie...suvisi to...ci je to nejaky frajer nedobytny alebo utly hanblivy chlapik...dikes

kiara88

chlap by mal byt HLAVNE iniciativny a nenechat vsetko na zene!!!pretoze s tymto mam velmi zle skusenosti a idete mi uz s tym na nervy!!vy muzi