atraktivny chlap

1iva

hlavne sa nehraj na nedostupneho. Najlepsie su akoze nahodne pohlady, nenapadne dotyky a ja osobne mam rada,ked muz rovno povie co chce:-)))

sexi

je to v pohladoch.ako sa chlap pozera na zenu ked ju chce.je to tak neopisatelny pohlad,vzdy sa mi zacnu podlamovat kolena.a este uplne letme,nezne dotyky.to som uz tak rozpalena ,ze zacinam vo vytahu.

bohyňa

Snehulienka mas pravdu, niet nad to vidieť v partnerovych očiach túžbu a chtíč, že si pre neho jedinečná, to ti davá veľa možností a zbavuje zábran. Takisto neha - ale nie príliš. Niekedy sú dobré aj také rýchlovky...hlavne v posteli chlap musí dodať žene odvahu aby stratila všetky zábrany, úplne ju uvoľniť.

snehulienka

Tak mňa jednoznačne rozpaľuje "neha".Zo začiatku veľa veľa nehy a potom musím na pertnerovi vidieť, že som pre neho tá najkrajšia a najprítažlivejšia.Ak sa mu to dá vyčítať z pohľadu a ešte k tomu je tá správna atmosféra.

bohyňa

ja som jedna z tych, ktoru dokazu rozpalit taki chlapi, ktori sa hraju /ale fakt len hraju/ na nedostupnych,..akosi to vo mne zvysuje zaujem a chtic, potom si len predstavujem, ako ho pekelne rozpalim, ked sme spolu.. samozrejme, ze chlap nesmie hrat netykavku prilis dlho a prilis seriozne, ale zo zaciatku viac menej ano, vzrusuje ma to viac ako ti, ktorych stretnem a zacnu ma bombardovat smskami. Rada provokujem a pri predohre som radsej aktivna ja sama.. je jedno kde to je, pokial som s nim sama a som zamilovana, tak mi na milostne hry pripadaju skvele vsetky miesta, trebars aj autobus hehe ... tak asi tolko. Ale kazda baba je ina.

silvias

No neviem čo chceš,aby sme napísali
to všetko proste súvisí jedno z druhým ak sa mi niekto páči všeobecne ma priťahuje tak mám chuť s ním aj niečo riešiť no nie????Ale sex nie je o tom!!!
Mňa na chlapovi všeobecne vie rozpáliť ked sme niekde spolu pri sviečkach a on ma začne nežne hladkať je perfketná atmosféra to je jedno z druhým!!!
Vtedy človek je ako v druhom neby!!!