Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

poradte....dovolenka...please

denisa1

ahojte ja som bola v bulharsku slnečné pobrežie,ľudia niečo úžasné boli sme aj v chorvátsku 3x aj ked aj to malo svoje čaro ale bulharsko niečo úžasné odporúčam !:)

saskias

to zavisi od toho,kolko mienis vrazit do tej dovolenky. zavisi aj od toho,ci chces all inclusive,alebo polopenziu,kolko hviezdickovy hotel...my berieme vzdy all inclusive a jedine pathviezdickovy hotel, popr.stvorhviezdickovy. medzi nimi velky rozdiel nie je, ale medzi trojhviezdickovym a stvorhviezd. je rozdiel obrovsky.
dobry last minute s all inclusivom v 4-5 hviezdickovom hotely sa da kludne pozhanat aj do tych 20 000- 22 000 Sk.to uz so vsetkymi poplatkami.
ono,tie ceny co uvadzaju pri ponukach su iba zaklad. ku tej cene si musis vzdy pripocitat este letiskove poplatky a tie cinia okolo 5 000 Sk.

n,,

saskias ahoj chcela by som sa ťa opýtať.. ohľadom toho egypta.. kam chodíš na aké miesta vieš som študentka a chcela by som isť na dovolenku a asi aj v predstihu keď je to lacnejšie koľko by to vyšlo čo by si odporúčil?

saskias

V predstihu sa ani velmi neoplati kupovat dovolenku. ja osobne si to neviem predstavit cakat 1/2 roka ,kedy to uz bude a ten blbi pocit...co ak dovtedy sa nieco stane, ochorieme, alebo hocico necakane a nebudeme moct vycestovat?.....my vzdy kupujeme last minute a nikdy sme to nelutovali. Ked brusite po nete ten tyzden, dva pred planovanou dovolenkou, vzdy nieco najdete. Aj za facku.
A destinacia? Ja jedine EGYPT. chodime tam uz roky a to vzdy v jednom roku aj 2x, vzdy pred sezonou a po nej. Uz sme tam boli vyse 15x a je tam super. Uz sme tam ako doma. Ak chces nejake info, pytaj sa. O Egypte uz viem takmer vsetko, co sa tam da, neda, smie, nesmie, tahy na domorodcov, ich tahy na turistov...nas uz tam nikto nepreda.....

zdenulka

tak ja som bola v lete na dovolenke s mojim priatelom v grecku a bolo fajn super,tento rok ideme este raz tiez do grecka,vtedy sme isli cest last minute teraz cez first moment.a terat ideme cez hechter a super cena do 300 eur ubytko a bus bez jedla

Deee

Vysla nas okolo 1300 na osobu, ale uz si presne nepamatam, mali sme ultra all inclusive, po prichode na dovolenku sme uz nemuseli minut ani euro, vsetko bolo v cene, neskutocny luxus...