poradte....dovolenka...please

lost

Antarktida :)

Ver mi, neolutujete.

PS: Sakra nemal som toto prezradit,je to totiz ta najkrajsia destinacia na svete, avsak ak sa tam casom nahrnie tona turistov, tak aj tento posleny raj na Zemi sa strati :( :( :(

Popripade Bahamy, Maledivy... :)

Asi by bolo lepsie uviest financny limit, tak sa lahsie vybera. V Europe toho vela nepoznam :(

PS: Ale zatial som nikde nebol osobne :D

miššška

no sme studenti na vyske takze vies ako to je s financiami:-) chceme co najlepsiu cenu :-)inak ja by som rada isla niekam dalje no len zatial peniazky ale tak ten thassos su prijatelne ceny tak preto ma to zaujalo ale fakt este zajdem do cestoviek....juj ja by som najradsej isla na rodos lebo ho milujem niekedy som tam cez leto pracovala ale tak to vychadza dost draho bohuzial...

dobra vila

missska, jasne, miesto spravi VELMI vela! Ale pocuj, zabehni do nejakych cestoviek, vezmi si odtial katalogy a prestuduj. Oni tam davaju podrobne opisy, aj to, co sa sa nachadza v areali a ine moznosti... Velmi ti to pomoze. Takisto, neviem, kolko ste do toho ochotni investovat, ci uz pracujete, alebo studujete, to by ste sa mohli vybrat aj trosku dalej a za celkom rozumne ceny :).

miššška

jaj no ja mam zase skusenost s talianskom ze som bola v takej oblasti kde nic nebolo takze to sa asi vsade asi najdu take miesta..takze vravis ze v hlavnom meste to viac zilo hej inak dakujem za nazory velmi mi to pomoze pri vybere a cez aku cestovku si tam bola?

dobra vila

Ja som na Thassose bola a mne sa tam vobec nepacilo. Je to tam cele take ospale, nebol tam ziadny zivot. Bola som niekde dole juznejsie... pri nejakom meste Lime... Lime nieco... akoze to tam bolo najblizsie. Ak by si sla do hlavneho mesta ostrova Thassos (vola sa tak isto), tam to je uplne o inom, to je tusim na severe(?), to bol uplne iny odvar. Celkovo sa mi to vsak nepacilo, asi je to aj tou mentalitou, ci celym tym ostrovom.
Ked chces ist busom, to ti radim uz skor taliansko, tam to "zije" v pravom zmysle slova, ako mladi by ste sa tam citili uzasne, maju tam aquaparky, nocny zivot, ludia su priatelski a zboznuju zivot.

squirrel

miška, peknú dovolenku prajem.
viac ako o destináciu a kvalitu služieb ide o vás dvoch, akú dovolenku si vy sami spravíte. nezabudnite na dobrú náladu, porozumenie potrieb toho druhého a schopnosť robiť kompromisy. :-)

squirrel

popozeraj si sama, ale je to naozaj krásne romantické miesto. myslím že turancar tam robí dosť zájazdov, ale aj fifo a podobne.
závisí od kategórie ubytovania, či to má byť vyššia úroveň služieb, aj keď thassos je skôr orientovaný na apartmány a štúdia, čo je dokonca pre niekoho viac vyhovujúce. stravu si môžete zabezpečiť sami, najesť sa v akejkoľvek reštaurácii, nebudete viazaní na miesto a čas.

squirrel

letecky, busom, autom?
busom - grécky ostrov thassos
letecky - tunis, egypt, grécke ostrovy
autom - chorvátsko