Lepidlo na umelé nechty

Príspevok v téme: Lepidlo na umelé nechty
miselka30

ahojte kočky, chcela by som sa opýtať, že aké lepidlo by ste mi odporúčili na umelé nechty. Chcela by som si nalepiť umelé nechty a chcem sa vyhnúť tomu, že mi na druhý deň začnú postupne odpadávať. Potrebovala by som kvalitné a silné lepidlo, s ktorým by som mala istotu a mohla sa v kľude zabávať niekde na diskotéke. Ďakujem Vám veľmi pekne za každú radu.

Nicky0801200

Ahojte prosím Vás baby pomôžete mi ja si chcem dať gélové nechty na rýchlovku ale vyschlo mi lepidlo na nechty . Chcem sa len spýtať že ako inak by sa to dalo ešte zalepiť niečo čo sa ľahko zháňa potrebujem to vždy rýchlo. Ďakujem za radu

JankaBi

miselka, pokojne to objednaj z netu, nemusíš nikam behať. Odkial si? ak máš nejaký lepší vzťah s nejakou manikérkou, pokojne by som na tvojom mieste išla za nou, nech Ti ich nalepí... PROSÍM žiadne sekundové lepidlo !!!! odlakovač v žiadnom prípade, sú na to také roztoky, tiež nájdeš v tom shope. Ak chceš presné adresy musíš mi napísať na mail. jana.biznarova@azet.sk, tu sa to nesmie

miselka30

JankaBi: dakujem, mozem sa spytat a akych nechtových shopov mysliš??? mysliš z netu či v salonoch kde robia manikuru??? a čím si mam nechty odmastiť, odlakovačom??? prosim poraď, nemam šajnu :(

JankaBi

lepidlo z ponuky nechtových shopov, nezabudni si predtým svoje nechty poriadne odmastiť a zmatniť, aby sa ti neleskli