Som už zúfalá a neviem si dať rady

Príspevok v téme: Som už zúfalá a neviem si dať rady
mejogsi

píšem tu prvýkrát a potrebujem pomoc. som už zúfalá a neviem si dať rady... ide o to, že som podviedla človeka, ktorého lúbim nadovšetko a ešte pred jeho očami. pol roka som bojovala o jeho srdce a keď som si ho opať získala,tak som spravila toto. hanbím sa sama za seba ako pes, nedokážem sa s tým vyrovnať. on sa teraz so mnou samozrejme nebaví a ja mu už ďalej nechcem ubližovať...

chladnička

mna priatel nechal bez toho abi my povedal dvôvod.Najhoršie natom je že ja ho milujem ,a ked sa ho pytam kvôli čomu tak my napiše že nech ho nezatažujem blbostamy.on si život prave začal uživat a ja moje srce hnije za živa.a mam to oto takšie že sa nemam skym otom porzpravat .

aluska

mejogsi staci, ked sa zamyslis nad tym, ako by si sa citila keby teba niekto surovo podviedol este pred tvojimi ocami...takze sa s tym zmier a nechaj ho tak..teraz musis pykat..ale radsej sa mu moc neozyvaj..to je dost trapne ked clovek urobi nieco taketo a este dolieza

ked bude chcet sam pride

mejogsi

jajka - o to sa snazim uz dlho, stale si hladam novu pracu, ale kedze je kriza, roboty nie je a to len taka neista.. toto to mam aspon iste...

darika

a to co tu pises,ze je to aj ich vina?To co mas za riaditela,ked vie,ze tam mas chlapa a sa po tebe hodi?No,aj ten tvoj je potom nie taky super.

mejogsi

denz - je to tak, ja som si myslela, ze chlap ako on je uz dost stary na to aby mal rozum... ale nie je to tak. totalne sa mi zhnusil, nemozem sa na neho ani pozriet.