Preumelkovana zenska cast Svk

Príspevok v téme: Preumelkovana zenska cast Svk
Plastiqo

Nejdem tu riesit ziadne operacie, alebo ceny plastickych zakrovkov, len ma pri citani roznych prispevkov na temu plastiky zaujalo, ze kolko zien/bab na Svk uz nejaku tu zmenu ma za sebou a ako brutalne sa taketo umele zkraslovanie zacalo sirit. Dost ma prekvapuje tento novodoby trend. Sama nie som dokonala, len zacinam mat pocit, ze prirodzena krasa sa uz akosi nenosi. Zvlast muzi, aky mate na to nazor?

sun0808

kazdy si moze povedat svoj nazor,ide len o to,ze je to akosi v nas pozerat sa na ludi povchne,teda aspon pri prvom kontakte.
uhlie,ty si ma zas nepochopil.

uhlie

sun,

a co si tym teda chcela povedat? Ze ludia by nemali hovorit svoj nazor? Alebo ze atraktivny chlap si nemoze zobrat menej atraktivnu zenu?

sun0808

ach chlapci,to je jednoduche;vodu kazat,vino pit.
poznam dievcata,ktore su skvele osobnosti,len akosi neatraktivne pre dnesnych muzov.
a tiez jeden par,kde je on vyrazne atraktivnejsi ako ona,kadekomu som ich predstavila,malokto si odpustil dotaz..*co na nej vidi*

uhlie

Mna tiez pritahuje len vnutorna krasa zien. Zena, ktora sa stale na nieco stazuje, klame, ohovara a obvinuje vsetkych okolo seba a popri tom, sa stale machli nejakym kremom je pre mna neodolatelna. To su totiz tie najvyssie dusevne hodnoty.