Preumelkovana zenska cast Svk

Príspevok v téme: Preumelkovana zenska cast Svk
Plastiqo

Nejdem tu riesit ziadne operacie, alebo ceny plastickych zakrovkov, len ma pri citani roznych prispevkov na temu plastiky zaujalo, ze kolko zien/bab na Svk uz nejaku tu zmenu ma za sebou a ako brutalne sa taketo umele zkraslovanie zacalo sirit. Dost ma prekvapuje tento novodoby trend. Sama nie som dokonala, len zacinam mat pocit, ze prirodzena krasa sa uz akosi nenosi. Zvlast muzi, aky mate na to nazor?

uhlie

ruse,

mas to napisane v prispevkoch. Jedna pise , ze ak nema po 40-tke plastiku, tak ju nezamestnaju. Zaujimave, ze to ziadna zena neriesi tak, ze poda zalobu na sud pre diskriminaciu, ale da si rdsej sama urobit plastiku, cim samozrejme zatajuje a napomaha dalej takemuto zlocinu.

ruse

myslim si ze zeny dokazu vnimat napr. krasu sarm inych zien ovela intenzivnejsie ako muzi
muzi toto vsetko vnimaju ako suhrnnu informaciu - ta zena sa mi paci
zeny si naopak vsimaju detaily

chhhh

Riaa,
mas pravdu. Je len na tebe ako sa citis. Ty mozes byt stastna aj teraz, je to LEN NA TEBE (ako sama hovoris), ale to skoda vysvetlovat...
Nuz - vsetko dobre ti prajem. rob ako vies.

chhhh

ruse - vsak nech idu, ja im zakazujem? nie. ja sa im len snazim povedat, ze su hlupe (pardon, slecny), ak si myslia, ze vyzor je podstatny.
ja tiez nie som modelka, ale som rada, ze som zdrava, vsak to jedine je podstatne...
ale to si bohuzial ludia uvedomia, az ked ochoreju. kym su zdravi, tak chcu cici a makeupy a ja neviem co

Riaa

chhhh - ale je to aj na mne, ako sa ja s takym poprsim citim. a nejde mi tak o silikony, ako o zakrok, ktory prsia trosku nadvihne a upravi obe prsia na vzor toho mensieho. neviem teraz, ako sa tomu hovori, no videla som fotky pred a po, zenam to vazne pomohlo. aspon takto by som trochu chcela vykorigovat tu svoju nedokonalost.
ruse - neplacem, mam proste len slabe chvilky, ked by som najradsej vrazdila :)stale si hovorim, ze sa to mozno upravi aj casom samo...