Preumelkovana zenska cast Svk

Príspevok v téme: Preumelkovana zenska cast Svk
Plastiqo

Nejdem tu riesit ziadne operacie, alebo ceny plastickych zakrovkov, len ma pri citani roznych prispevkov na temu plastiky zaujalo, ze kolko zien/bab na Svk uz nejaku tu zmenu ma za sebou a ako brutalne sa taketo umele zkraslovanie zacalo sirit. Dost ma prekvapuje tento novodoby trend. Sama nie som dokonala, len zacinam mat pocit, ze prirodzena krasa sa uz akosi nenosi. Zvlast muzi, aky mate na to nazor?

ruse

SEBAVEDOMY clovek vie ,ze ma hodnotu,aj ked priberie alebo si da plastiku je to na nom
ja si myslim ze na vine je natlak ,ktory na nas vyvija okolie nosi sa predsa ........,nie rozochveny hlas a uhybavy pohlad
SUVERENITA, CI UZ SKUTOCNA ,ALEBO NIE ,PATRI K NASEJ NEVYHNUTNEJ VYBAVE.

AK SEBAVEDOMIE NEMAME NAUCIME SA HO HRAT!!!!!!!!! (trebars aj ked si dame plastiku)

muzi - ti su o svojej hodnote presvedceni vo vacsej miere ako zeny aspon podla mna
tak nech sa plastikuju mne je to jedno pokial su ok je to i pre mna ok

zhorena

ked tu tak vo velkom diskutujete tak pridam aj ja svoj nazor... ja mam male prsia a som s nim absolutne spokojna ... možem si obliect tielka a saty bez podprsenky a nevyzera to nevkusne ... mam žensku postavu to znamena nemam ramena sirsie ako boky , som v pase stihla , mam ploche brucho a nie som vysoka takže na mne by už aj dvojky vyzerali priserne... ale ked ma zena mužský typ postavy to jest sirsie ramena ako boky tak podla mna by lepsie vyzerala s vacsimi prsiami pretože potom tie prsia odputavju pozornost od ramien... to je aspon moj postreh... a bodynka tak sa mi zda že vela ludi tu prezentuje svoje nazory vo vseobecnosti .... tak nebud vztahovacna , nikoho tvoje prsia nezaujimaju ....:-) :-) :-)