Zvacsovanie pier

Príspevok v téme: Zvacsovanie pier
Michaela 222

Baby, chcem Vam dat radu ohladom zvacsovania pier!!! Ja som dlho koketovala s myslienkou dat si tie moje trochu zvacsit lebo som mala mensiu hornu peru a po istom case mi to zacalo strasne prekazat. Hladala som dlho na nete aj som bola na konzultaciach lebo ked nenajdete dobreho cloveka co vam to do pier pichne tak je to katastrofa!!! mojim 2 kalegyniam uz takto zohizdili inak celkom pekne pery. No a nakoniec som si vybrala salon Frais a mozem povedat ze som urobila dobre! pani doktorka mi super poradila...najprv som bola len na konzulatacii a bola na mna hrozne mila oproti tym ostatnym. no a potom som asi o tyzden podstupila ten zakrok. a teraz som asi ten najstastnejsi clovek na svete :D mam pery po ktorych som cely zivot tuzila....ak si chcete dat zvacsit pery tak len u tejto doktorky!! drzim palce tym co sa rozhodnu ist na takyto zakrok je to super!

NIKA1111

Ahojte, neviem ci mi tu este niekto odpovie, kedze je to stara diskusia. :) Chcela by som sa spytat ci mate niektora skusenost so zvacsovanim pier v salone LUMINES v BA. Dakujem. :)

joja1

vyzera to tak ze tu nejaki chudaci vymazavju negativne prispevky
povodne som tu mala prispevok v kotorom som varovala pred tzv. salonom krasy Frais a hlavn. tzv pani doktorkou ktorá tomu vsetkemu sefuje. Je to salon ktory dokaze z cloveka urobit frankensteina - staci sa pozriet na recepcnu - hotova kreatura z cirkusu kde predvadzaju amonalie a omyly prirody vidim , ze je zbytocne niekam nieco pisat a preto vela stastia tym kto sa zveri do ich ruk a zelam skore vystriezvenie a hlavne vyliecenie z následkov

joja

monika 1234

Ahojte dievcata,aj ja uvazujem o zvetsenie,tak mi poradte,da sa to aj naraz hned prvy krat,zvetsit aj spodnu aj vrchnu peru..a ako casto chodit na to vyplnanie..a ci tie pichy bolia...lebo pery su dost citlive...dakujem za odpovede..Monika

acai2

michaela222 ahoj miška nemohla by si tu dať fotografiu ako ti urobila tá pani doktorka tie pery..velmi rada by som to chcela vidieť...dakujem ti

snickerska

ahojte baby chcem si dat zväčšit pery aj hornu aj dolnu s CO..len nemam ešte vybranu kliniku,PORADTE!A AK BY TO BOLO MOžNE ,tak aj čislo nanu .dakujem

Nelys

Baby fuhaa včera som si dala zväčšit pery kyselinou hyalurónovou a poviem vám, že tá lokálka bolí najviac :D Je to vlastne zubná anestéza ako u zubára a pichá sa to medzi pery a ďasno. No pre mňa čo sa bojím ihiel to bolo dosť nepríjemné, 4 vpichy, je to trošku cítiť, ale bez toho neviem či by som vydržala samotnú aplikáciu KH do pier :D Potom mi pery úplne stŕpli, vôbec som si ich necítila, len som sa bála aby mi netiekla slina z kútika keď to necítim :D Hneď po aplikácii to bol otras, pery mi nadrozmerne napuchi, dokonca mi po jednom vpichu praskla žilka v perách, tak sa mi tam spravila taká hrčka opuchnutá. Doktorka síce povedala, že anestéza mi odíde po hodinke, no pery som mala stuhnuté do večera :D A baby pozor, pite len so slamkou lebo sa celé pooblievate ako ja :D Dnes je druhý deň, už to trošku odpuchlo, no stále vyzerám ako kačiatko, hádam to prejde :D Pani doktorka vravela že si mám pery jemne masírovať, tak masírujem o sto šesť a pomáha to, pery odpúchajú a už sa začínam podobať na človeka :) Mala som 1 ml rozdelený tak, že do spodnej menej, do hornej trošku viac a zhruba 10-12 vpichov, vidno mi dve modrinky na pere, dúfam že zajtra už budem môcť vyliezť na ulicu bez toho, aby sa ma malé deti báli :) V perách ešte cítim také malé hrčky, dúfam že to rozmasírujem, lebo neviem či je to ten gel alebo podliatinka.
Držím palce všetkým kočkám čo sa rozhodnú ísť do toho :)