Moze sa mi chalan vytriekat do prdelky?

miroo01

fajn a co takto ochrana ona alebo on myslim ze sme v dobe ked mladi to beru ako samozrejmost dost ma teda zaraza takato otazka a snad vie kde ma maternicu myslim ze sa to ucia uz v zakladnej....a ked uz nic ine tak tu otazku nenapisem tak ze 1/2 ludi sa pousmeje ... :)

jessulik

mioo01
radšej to dcérke neukazuj.nie aby sa namiesto smiechu vzbudil v nej pocit že aj ona môže mať k tebe ešte otázky a nie málo ale bude sa báť sa ťa spýtať lebo čo ak aj na jej otázku zareaguješ smiechom.sme ludia a nie sme dokonalý a podla mňa ani ty nie si.ako by si sa zatváril keby sme sa aj mi pobavili na tvojich nedostatkoch? nech je to v hociakom smere.

jessulik

trocha sa čudujem na týchto vašich príspevkoch.možno to dievča čo založilo túto tému má nejaké nedostatky zo sexuálneho hladiska ale vy čo ste tak blbo reagovali na jej otázku:budte si istý že máte určite vedšie nedostatky a to čo sa týka vašej osobnosti.aj vy by ste is mali od rodičov vypýtať pár hodín-možno aj viac aby vás naučili ako sa správať ludsky a priatelsky k luďom.
pripadá vám táto téma hlúpa?
tak načo ste do nej prispeli?len aby ste ukázali aký ste trapný?

miroo01

inak som sa fakt zabavil zajtra to dam precitat mojej sedemnast rocnej dcere dufam ze sa nasmeje tak ako ja...ale ako som pokukal aj ostatne temy tak myslim ze sa tu ludia dost bavia a ja ze je to tu o problemoch ale vsak smiech lieci nie :)

lymca

Uz som sa davno tak nenasmiala ako teraz a niektore prispevky su fakt super...ale poniektori rodicia by si mali doma pokecat zo svojimi ratolestami,aby sem nedavali take ozaj trapne TEMY a radsej im dat hodinu sexualnej vychovy,,,bo tu pomreme :DD

MarioMaser

Nechápem vás chudákov čo s toho máte keď prispievate bezvýznamne, myslím si že je to porucha osobnosti keď máte nutkanie vypisovať s anonymných nickov úplne bezvýznamné príspevky a zaťažovať server.
A DOTOHO! PUSTE SA DO SPMIECHU. Lebo vážne hovoriť neviete. Len sa predbiehate vo vlastnej debilite.