Krvavy sopel

zuzic

renatka ja tam byvam tiez casto, ale myslim ze mesiac je dost dlha doba, teda ja ked pridem po mesiaci dvoch vzdy mam nieco nove:) ak ti na tom zalezi tak chod nevadi ze si bola pred mesiacom mohlo sa vela zmenit.

Renata889

tam som bola asi pred mesiacom, lebo som mala problemy s hrdlom.. a pozeral mi aj do nosa a nic mi nepovedal...

jajkafr

Renata
to krvácanie z nosa môžeš mať z tých sprejov ja užívam spreje do nosa typu Flixonase, Avamys, Rhinocort... už 7 rokov a na začiatku som mala vždy tento problém teraz pri Avamyse to trvá dlhšie ale tak ako píšeš ty mám len krvavý sopel netečie mi krv z nosa takže to neriešim ... možno na kontrole spomeniem lekárke, ale zaberá mi takže nechcela by som meniť

zuzic

mna to tak napadlo lebo ja uzivam volnopredajne spreje a ked to prezenem ako dnes tak mam bolesti v nose a vtedy sa mi zvykne aj pustit trochu krvi. no s tou cievkou je to asi pravdepodobnejsie. ale isla by som na orl ved za to nic nedas:)

Renata889

no ano, uzivam sprej do nosa beclomet nasal aqua a sem tam aj avamys, lebo mam alergiu na pel a prach.. ale mam dojem ze to bude asi z tych kvapiek, beclomet, lebo ich uzivam a odvtedy mam tento problem.. :-/

j

Dada chod na ORL a oni to zhodnotia, mozno su to len oslabene cievky, ja som to tiez mala po operacii dutin, ako som uz pisala - zaletovali mi prasknutu cievku a dali Askorutin, pomohlo to