Nazor na zenske prirodzenie

Príspevok v téme: Nazor na zenske prirodzenie
ZufalaGloria

ahojte, mam taky mensi problem ktorym sa dost casto zaoberam... chcela by som vediet nazory viacerych ludi a touto formou mi to pride najlepsie, kedze som velmi hanbliva a nerozpravam sa o takych veciach s nikym. jednoducho mam velku vaginu, i vonkajsie i vnutorne pysky su nadmerne velke. odobera mi to zo sebavedomia a mam problem najst si sexualneho partnera,pretoze sa za to velmi hanbim. raz mi jeden chalan, ktoremu som sa o tom zmienila povedal,ze muzi si take veci pri sexe nevsimaju a nekladu doraz na tvar alebo velkost prirodzenia. no ja sa stale obavam ze sa mi raz za to potencionalny partner vysmeje a to by som nezniesla. preto si neviem sexualny zivot poriadne uzit. a tak prosim vas, muzske pokolenie, ako je to naozaj? vsimate si zensku vaginu?paci sa vam viac ked je velka,mala, zarastena,oholena? a moze sa stat ze ked ju uvidite prilis velku prejde vas chut na sex? prosim odpovedajte uprimne, naozaj by som sa chcela dozvediet pravdu. dakujem, vasa zufala Gloria.

Hairy pussy

Ja mám velmi rád poriadne zarastenú milujem ich lízat jebkat a je lepsie ked je väčšia lebo ho mám dosť hrubý

Bobrík

My muži to veľmi neriešime. A keď bude pekne chlpatá, nie je ani čo riešiť, pretože nič nevidno. A pre niektorých mužov bude väčšie ženské prirodzenie asi aj príťažllivejšie. Takže v tomto nemusíš byť vôbec nesebavedomá.

pepek25

No jasne že to nie je problém ved každý sme nejaký...ale co tu niektorí tvrdia-že sa mužom pacia viac veľké vaginy a strapate...tak to sú asi reči zufalcov vo sú radi za každý pich....a nie mužom sa nepacia veľké fugy ani salat okolo...

janekMY33

ja ty poradim ke si najdes partnera tam mu o tom nidy nehovor a ani nikdy sa ho na to nepitaj lebo si stale bude steba pri sexe utahovat a robit narazky ale vadit mu to na 100%vadit nebude

Azzaro

mary-anne
06.02.10 12:57 :-)
ZufalaGloria , myslím že medzi časom už určite k sexu prišlo a verím že partner to nemal čas riešiť.

gdyfgsdfyg

Ahoj, podla mna to nie je ziaden problem. Ako bolo uz vysie zmienene, len sa partnerovi nezdoveruj s tvojou dilemou... Na velkosty pyskoch naozaj nezalezi, a uprimne, radsej vacsie ako ziadne (respektive velmi male). Nerob si starosti, vsetko bude fajn :)

jufi

no ked mam pravdu povedat nieco na tom bude lebo muzi si vsimaju zenske prirodzenie a ja osobne mam rad uplne vyholene muslicky a ci je velka alebo mala to sa dozvieme po milovani ale myslim ze na velkosti az tak nezalezi hlavne nech je upravena a zas zalezi komu ako sa to paci a to je zaklad mne osobne uplne vyholena a je mi potom jedno aka je ci velka alebo mala